Reklama

Biała Podlaska: Drużyny OSP ze Swór i Sławacinka Starego na zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Dnia 6 czerwca 2019 w miejscowości Kobylany w gminie Terespol, odbyły się powiatowe zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zmaganiach uczestniczyło 18 drużyn z czego 8 to drużyny dziewcząt zaś 10 to drużyny zakwalifikowane do kategorii chłopców. Z naszej Gminy Biała Podlaska, brały udział 3 drużyny .

Drużyna dziewczęca i chłopięca ze Szkoły podstawowej w Sworach oraz debiutująca drużyna mieszana (zakwalifikowana jako chłopięca) ze Szkoły Podstawowej w Sławacinku. Zmagania młodych adeptów pożarnictwa oceniał skład sędziowski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej. Zawody stanowiły dwie konkurencje, tzw. Rozwinięcie bojowe i sztafeta pożarnicza.

Wszystkie drużyny dzielnie ukończyły zawody. Drużyny reprezentujące naszą gminę ukończyły zawody, drużyna dziewcząt ze Swór zajęła 8 miejsce, chłopców 5 a drużyna ze Sławacinka Starego 8 miejsce. Wszystkie drużyny otrzymały stosowne dyplomy i nagrody, a na czas zawodów otrzymały poczęstunek.


materiał: Starostwo Powiatowe
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama