Reklama

Kryminałki: Zatrzymano młodych ludzi za pobicie w Dubowie

Biała Podlaska: Kolejny motocykl skradziony, tym razem BMW wartości 60 tys zł. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas zakupu gier Sony PlayStation 4. // Konstantynów: Pechowy zakup obrzeży ogrodowych trawnikowych wraz z kotwami. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie zagubionego telefonu. // Biała Podlaska: 18 latek z amfetaminą. // Wisznice: Zatrzymano młodych ludzi z gm. Biała Podlaska i Łomazy za wczorajsze pobicie w Dubowie. // Biała Podlaska: 79 letni kierowca nie zachował ostrożności i potrącił na przejściu dla pieszych mieszkankę miasta. Mężczyźnie zabrano prawo jazdy.

11 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca ukradł zaparkowany w garażu podziemnym budynku wielorodzinnego motocykl marki BMW o wartości około 60.000 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

08 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Aliny Fedorowicz
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieznany sprawca wystawił na sprzedaż na portalu internetowym olx.pl trzy gry na konsolę do gier Sony PlayStation 4, które pokrzywdzony kupił za kwotę 116,50 złotych. Zgłaszający otrzymał przesyłkę, jednak okazało się, że znajduje się w nich tylko etui, bez płyt.

12 czerwca 2019 r., KONSTANTYNÓW, ul. Parkowa
Wczoraj janowski komisariat został powiadomiony o oszustwie internetowym. Osoba podająca się za Agnieszkę A. wystawiła na sprzedaż na portalu aukcyjnym Allegro.pl obrzeże ogrodowe trawnikowe oraz kotwy do niego, które pokrzywdzona z Konstantynowa kupiła za kwotę 99 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru, a sprzedająca usprawiedliwiała niewywiązanie się z transakcji tym, że sama została oszukana przez nieuczciwego sprzedającego.

11 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Księcia Witolda
Nieznany sprawca przywłaszczył zagubiony przez małoletnią córkę mieszkańca Białej Podlaskiej telefon komórkowy marki Huawei P8 Lite o wartości 550 złotych.

12 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Grabarska
Bialscy kryminalni zatrzymali 18-latka z Białej Podlaskiej, który w miejscu zamieszkania posiadał 6,1 grama amfetaminy.

12 czerwca 2019 r., WISZNICE, ul. Kościelna
Kryminalni z Wisznic ustalili pięciu sprawców pobicia trzech pokrzywdzonych, do którego doszło w dniu 07 czerwca 2019 r., w Dubowie. Sprawcami okazali się czterej mieszkańcy gminy Biała Podlaska w wieku od 18 do 21 lat oraz 21-latek z gminy Łomazy. Wczoraj doszło do zatrzymania i rozliczenia do sprawy trzech napastników. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych dwóch sprawców pobicia.

12 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II
Kierujący samochodem osobowym marki Suzuki 79-latek z Białej Podlaskiej nie zachował należytej ostrożności zbliżając się do przejścia dla pieszych i nie zauważył przechodzącej przez to przejście mieszkanki Białej Podlaskiej, doprowadzając do jej potrącenia. Piesza z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 79-latek stracił uprawnienia do kierowania. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama