Reklama

Kryminałki: Dwa wypadki drogowe. Kobylany i Międzyrzec

Dubów: Pobicie 20 i 25 latka przez nieznanych sprawców. // Biała Podlaska: Kradzież motocykla Suzuki i motocykla KTM z parkingu podziemnego. // Biała Podlaska: 23 latek zatrzymany za posiadanie marihuany. // Kobylany: 57 letni kierowca stracił panowanie nad samochodem i zjechał na chodnik potrącając 19 latka. Pieszy przewieziony został do szpitala. // Międzyrzec Podlaski: 55 latka nie ustąpiła pierwszeństwa doprowadzając do zderzenia z 22 letnim kierowcą motocykla. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana przez mieszkankę Łodzi podczas zakupu piekarnika.

07 czerwca 2019 r., DUBÓW
Nieznani sprawcy dokonali pobicia 25-latka i 20-latka (obydwaj z gminy Łomazy) oraz 21-latka (gmina Biała Podlaska) w ten sposób, że kopali pokrzywdzonych.

09 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca, z podziemnego stanowiska parkingowego bloku mieszkalnego, ukradł motocykl marki Suzuki o wartości 35.000 złotych oraz motocykl marki KTM o wartości 25.000 złotych. Pokrzywdzeni to mieszkańcy Białej Podlaskiej.

11 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Parkowa
Policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali 23-latka z Białej Podlaskiej, który posiadał przy sobie niewielką ilość marihuany. W trakcie przeszukania przeprowadzonego w miejscu zamieszkania mężczyzny mundurowi ujawnili i zabezpieczyli dodatkowo pięć gram marihuany.

10 czerwca 2019 r., KOBYLANY, ul. Słoneczna
57-latek z gminy Terespol kierując samochodem osobowym marki Hyundai utracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na chodnik, gdzie najechał na prawidłowo idącego chodnikiem 19-latka z gminy Terespol. Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

11 czerwca 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Berezowska
55-latka z Międzyrzeca Podlaskiego, kierując samochodem osobowym marki Toyota, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na prywatną posesję, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwnego kierunku 23-letniemu motocykliście z Siedlec, doprowadzając do bocznego zderzenia pojazdów. Motocyklista z obrażeniami trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

11 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, pl. Wojska Polskiego
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili sprawcę oszustwa internetowego przy zakupie piekarnika marki Siemens, gdzie pokrzywdzony stracił prawie 4.300 złotych. Sprawcą jest 43-letnia mieszkanka Łodzi. Trwają czynności zmierzające do rozliczenia kobiety do sprawy.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama