Reklama

Kajakowe szaleństwo na Zielawie (zaproszenie)

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka zaprasza na najbliższe spływy kajakowe: -20.06.2019 (czwartek), godz. 11:00, spływ Zielawą na trasie Wisznice-Studzianka, koszt 60 zł zgłoszenia do wyczerpania limitu miejsc! Po dotarciu na metę w Studziance wszystkich uczestników zapraszamy na posiłek i strzelanie z łuku.

– 23 czerwca 2019 (niedziela), wyjątkowa noc świętojańską, czyli wieczorną wyprawę kajakową „Nocny spływ” z Rossosza do Studzianki. Zamiast wianków wypuszczamy kajaki na wodę. Trasa liczy 11 km. Przeżyj niesamowitą przygodę w blasku światła na rzece Zielawie! START o zachodzie słońca około godz. 21:00 na Prymie przy moście w Rossoszu w stronę Bordziłówki. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu wynosi 50 zł

– 30 czerwca 2019 (niedziela), godz. 16:00, spływ pod prąd rzeką Zielawą na trasie Studzianka-Łomazy-Studzianka, koszt 60 zł.

Nietypowa wyprawę kajakowa „Pod prąd” ze Studzianki do Łomaz. Trasa liczy 8 km i będzie wiodła w górę rzeki Zielawy przeciwnie do nurtu. Poznaj uroki rzeki Zielawy i przeżyj niesamowitą przygodę! Przewidywany czas zmagania w rzece wynosi 3 godziny. Zapisy do 27go czerwca 2019/

– 6 lipca 2019 (sobota), godz. 21:00, nocny spływ rzeką Zielawą na trasie Rossosz-Studzianka, koszt 50 zł (w cenie ognisko).

czyli wieczorną wyprawę kajakową „Nocny spływ” z Rossosza do Studzianki. Zamiast wianków wypuszczamy kajaki na wodę. Trasa liczy 11 km. Przeżyj niesamowitą przygodę w blasku światła na rzece Zielawie! START o zachodzie słońca około godz. 21:00 na Prymie przy moście w Rossoszu w stronę Bordziłówki. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu wynosi 50

Podana cena to koszt uczestnictwa jednej osoby. Cena obejmuje miejsce w kajaku dwuosobowym, opiekę przewodnika, ubezpieczenie, medal i posiłek regeneracyjny po spływie. Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania transportu na miejsce spływu i z potworem (ustalana indywidualnie).

Zapisy pod numerem telefonu 501 266 672, mailowo pod adresem: [email protected] lub poprzez fb Kajaki Studzianka do wyczerpania limitu miejsc.


materiał: Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka
tekst zdjęcia: Łukasz Węda
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama