Reklama

„Herosi Innowacyjności” – szansa na 100.000 zł dofinansowania od Grupy Eurocash

Trwa akcja „Herosi Innowacyjności”, będąca kolejną edycją plebiscytu skierowanego do polskich przedsiębiorców współpracujących z Grupą Eurocash. W tym roku właściciele lokalnych sklepów, w tym Ci działający na terenie województwa lubelskiego, mają możliwość zdobycia dofinansowania o łącznej kwocie 1 mln złotych na wprowadzenie innowacyjnych zmian w swoich sklepach i wokół nich. Zgłoszenia do akcji przyjmowane są na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl do 14 lipca br.

Właściciele lokalnych sklepów to osoby będące najbliżej swoich klientów i najlepiej znające ich potrzeby. Dzięki temu nie tylko charakteryzują się zaangażowaniem w prowadzeniu własnego biznesu, ale również stałym poszukiwaniem innowacyjnych rozwiązań, które spotkałyby się z uznaniem lokalnej społeczności. Właśnie do takich przedsiębiorców skierowana jest tegoroczna edycja „Herosów Innowacyjności”, w której słowo „innowacyjność” rozumiane jest przede wszystkim jako dopasowanie do potrzeb biznesu przedsiębiorcy i działanie na rzecz ciągłego podnoszenia satysfakcji klientów.

Wierzymy, że to właśnie niezależni przedsiębiorcy, dzięki mocnemu zakorzenieniu w lokalnych społecznościach, najlepiej wiedzą jakie rozwiązania mogą pomóc im ulepszyć oraz rozwinąć ich biznes. Dlatego tegoroczna edycja Herosów ma na celu docenienie tych właścicieli sklepów, którzy każdego dnia ciężko pracują na rzecz poprawy satysfakcji swoich klientów oraz angażują się w życie swojego bliskiego otoczenia. Dzięki wzięciu udziału w naszej akcji i otrzymaniu od nas dofinansowania mają realną szansę wprowadzić swoje innowacyjne rozwiązania w życie i obserwować, jak pomagają one ich konsumentom każdego dnia – mówi Marta Gampf, Dyrektor Marketingu w Grupie Eurocash.

Każdy z przedsiębiorców współpracujących z Grupą Eurocash i posiadający pomysł na wprowadzenie innowacji w swoim sklepie, bądź jego otoczeniu, może zgłosić projekt w jednej z trzech kategorii tematycznych, z których każda ma swojego ambasadora. Pierwszą z nich – Zmieniam świat lokalnie opiekuje się Katarzyna Dowbor, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Kategoria ta dedykowana jest przedsiębiorcom angażującym się w życie lokalnej społeczności i chcącym wprowadzić pozytywną zmianę w otoczeniu sklepu. Inwestuję w technologię to kategoria dla osób, które śledzą nowinki technologiczne i w swoim sklepie chciałyby wprowadzić najnowsze rozwiązania z branży handlowej. Ambasadorem tej kategorii jest Zbigniew Urbański, dziennikarz technologiczny i prezenter telewizyjny. Ostatnia kategoria – Stawiam na praktyczne rozwiązania obejmuje projekty, które wpłyną na usprawnienie pracy w sklepie, a jej ambasadorem jest znany dziennikarz biznesowy i społeczny – Przemysław Talkowski.

Przedsiębiorcy mogą swoje innowacje zgłaszać w jednej z trzech kategorii finansowych. Jury konkursu, złożone z niezależnych ekspertów oraz ambasadorów, wybierze ponad 50 projektów, które otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartość 1 mln złotych – 1 nagroda w wysokości do 100 000 zł, 3 nagrody do 50 000 zł oraz 50 nagród do 15 000 zł. Jeden przedsiębiorca może zgłosić do kilku wniosków, jednak tylko po jednym dla każdego prowadzonego przez niego sklepu.

Zbieranie zgłoszeń potrwa do 14 lipca 2019 roku. Następnie od 1 sierpnia do 10 września projekty, które przejdą weryfikację formalną, zostaną poddane ogólnopolskiemu głosowaniu na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl. Po tym etapie, wszystkie inicjatywy zostaną ocenione przez Jury, a ocena końcowa wniosku będzie sumą punktów za poparcie społeczne (punkty z internetowego głosowania) oraz za biznesowy potencjał pomysłu. Zwycięskie pomysły zostaną ogłoszone
24 września 2019 roku podczas IV Kongresu Przedsiębiorców Polskiego Handlu w Łodzi.


materiał: Brave Hearts Sp. z o.o.
tekst zdjęcia: Natalia Jaworowska Account Manager
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

  1. Po co głosowanie internautów skoro one nic nie wnoszą?? To jakaś kpina!! Jak zwykle nabijanie w butelkę!! Zwykłe oszustwo!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama