Reklama

Cinema 3D: Maraton potworów z premierowym pokazem filmu „Godzilla: Król potworów”

Tylko tej jednej nocy największe legendarne potwory, m.in. Godzilla i Kong, będą królować na wielkim ekranie – już 14 czerwca podczas Maratonu Potworów w CINEMA3D. Ponad 6 godzin niesamowitych zdjęć i efektów specjalnych z premierowym pokazem filmu „Godzilla II: Król Potworów”.

Maraton Potworów startuje o godzinie 21:00. Zagramy 3 filmy: „Godzilla”, „Kong: Wyspa Czaszki” oraz premierowo „Godzilla: Król potworów”.

 

Godzilla – opis filmu

Film opowiada poruszającą historię o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Budzący respekt Godzilla powraca, by przywrócić światu równowagę, gdy ludzie okazują się bezbronni.

 

Kong: Wyspa Czaszki – opis filmu

„Kong: Wyspa Czaszki” opowiada o początkach legendy o King Kongu. Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku – tak samo pięknej, jak zdradliwej – nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.

 

Godzilla: Król potworów – opis filmu

Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację… a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

 

Bilety do nabycia w kasach kinach lub systemie online. Cena biletu – 30 zł.

Podczas maratonu obowiązuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!


materiał: Kino Cinema 3D Biała Podlaska
plakat: Iwona Rudasz, specjalista ds. Kluczowych Klientów Kino Cinema3D

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

0

Reklama