Reklama

Cinema 3D: Maraton potworów z premierowym pokazem filmu „Godzilla: Król potworów”

Biała Podlaska Kina
Cinema 3D Biała Podlaska Mapa

Tylko tej jednej nocy największe legendarne potwory, m.in. Godzilla i Kong, będą królować na wielkim ekranie – już 14 czerwca podczas Maratonu Potworów w CINEMA3D. Ponad 6 godzin niesamowitych zdjęć i efektów specjalnych z premierowym pokazem filmu „Godzilla II: Król Potworów”.

Maraton Potworów startuje o godzinie 21:00. Zagramy 3 filmy: „Godzilla”, „Kong: Wyspa Czaszki” oraz premierowo „Godzilla: Król potworów”.

 

Godzilla – opis filmu

Film opowiada poruszającą historię o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Budzący respekt Godzilla powraca, by przywrócić światu równowagę, gdy ludzie okazują się bezbronni.

 

Kong: Wyspa Czaszki – opis filmu

“Kong: Wyspa Czaszki” opowiada o początkach legendy o King Kongu. Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku – tak samo pięknej, jak zdradliwej – nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.

 

Godzilla: Król potworów – opis filmu

Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację… a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

 

Bilety do nabycia w kasach kinach lub systemie online. Cena biletu – 30 zł.

Podczas maratonu obowiązuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!


materiał: Kino Cinema 3D Biała Podlaska
plakat: Iwona Rudasz, specjalista ds. Kluczowych Klientów Kino Cinema3D

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Reklama