Zalesie: Dzień Rodziny w Dobryniu Dużym (galeria)

Dnia 9 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Dobryniu Dużym odbył się XV Dzień Rodziny. Licznie spotkały się mamy, jak i ojcowie, by wspólnie świętować i spędzić razem z dzieckiem kilka niezapomnianych chwil. Uroczystość rozpoczęli uczniowie, którzy w zaprezentowanej części artystycznej, wyrazili rodzicom swoją miłość, wdzięczność za dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i wspaniałomyślnie wybacza. Następnie wręczyli im upominki.

Kolejnym punktem programu był występ Zespołu Śpiewaczy Ludowych „Dobrynianki”. Dokonano również podsumowania osiągnięć sportowych uczniów za rok szkolny 2018/2019 oraz nagrodzono najlepszych sportowców w szkole pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Dzień Rodziny uczczono degustacją jubileuszowego tortu. Tego dnia czekało jeszcze na wszystkich wiele atrakcji, które dzięki staraniom Rady Rodziców i sponsorom były bezpłatne.

Dzieci z radością bawiły się na dmuchanym placu zabaw, jeździły na konikach, malowały twarze, grały rekreacyjnie w gry drużynowe. Korzystały z pokazu sprzętu OSP w Dobryniu Dużym i Placówki Straży Granicznej w Bohukałach. W namiocie wystawionym przez Nadleśnictwo Chotyłów na dzieci czekały przyrodnicze gry i zabawy, a pani Emilia Karmasz uczyła pleść wianki. Na każdego czekał poczęstunek przygotowany przez Stowarzyszenia na rzecz rozwoju miejscowości Dobryń Duży.


materiał: Zalesie gmina
tekst: Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *