Reklama

Międzyrzec Podlaski: Festyn z okazji Dnia Dziecka (galeria)

Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” w Międzyrzecu Podlaskim zorganizowała festyn z okazji „Dnia Dziecka”. Festyn odbył się 09.06.2019r (niedziela), na placu Jana Pawła II. Festyn rozpoczął się o godzinie 14:00, przy czym przygrywał Duet wokalny i artystyczny „ASTERS” z Terespola. Dla dzieci odbyły się przeróżne konkurencje sportowe i zabawy. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkurencjach otrzymały za to nagrody w postaci: piłek, zabawek, słodyczy oraz talonów. Główną nagrodą, która powędrowała w dziecięce rączki był ogromny pluszowy Kłapouchy.

Na koniec Pan Prezes Sławomir Zacharjasz rozdał dzieciom cukierki i złożyli życzenia z okazji „Dnia Dziecka”. Do końca festynu przygrywał zespół „ASTERS”. Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci była: zjeżdżalnia, trampoliny, dmuchany zamek.

Składamy serdeczne podziękowania sponsorom, którzy przyczynili się do odbycia festynu i zorganizowania nagród oraz słodyczy dla dzieci. Podziękowania zwłaszcza należą się Burmistrzowi Miasta Panu Zbigniewowi Kotowi za pozwolenie na plac na festyn i szczególną pomoc Organizacji. Podziękowania kierujemy do Komendanta Policji za utrzymanie porządku na festynie. Szczególnie dziękujemy: Stanisławowi Żmijanowi – Biuro Poselskie, oraz Starostwu Powiatowemu w Białej Podlaskiej za ufundowanie nagród. Gdyby nie pomoc sponsorów i ludzi dobrej woli nie bylibyśmy w stanie co roku organizować zabaw i festynów dla dzieci najbardziej potrzebujących. Podziękowanie składamy także osobom, które przyczyniły się do całej organizacji festynu.


materiał: Podaj dziecku pomocną dłoń w Międzyrzecu Podlaskim
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama