Reklama

Biała Podlaska: “Stadion miejski jest potrzebny i chcę go zbudować”. Oświadczenie prezydenta miasta

Dziś prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk wydał oświadczenie w sprawie ostatnio gorącego tematu budowy miejskiego stadionu. W oświadczeniu czytamy, że stadion będzie zbudowany, a jedynym powodem wstrzymania prac nad poprzednim projektem inwestycji,  jest troska, aby nie narażać miasto na zbyt wysokie koszty jej realizacji i ryzyko zadłużania miasta.

– Obiekt, który powstanie, wraz z tak bardzo wyczekiwaną halą dla Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 – “ekonomika”, będzie dostosowany do rzeczywistych potrzeb i finansowych możliwości miasta – pisze prezydent Litwiniuk  w swoim oświadczeniu.

Cała treść oświadczenia poniżej.


materiał: Biała Podlaska miasto
grafika: arch. Radio Biper

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Oświadczenie ws. wypowiedzi Fransa Timmermansa

Komisja Europejska apeluje do mediów i odbiorców o usunięcie oraz niepowielanie w przestrzeni publicznej zmanipulowanych wypowiedzi przypisywanych pierwszemu wiceprzewodniczącemu KE. Chodzi o list Fransa Timmermansa, skierowany 31 sierpnia br. do społeczności muzułmańskiej z okazji Islamskiego Nowego Roku. W internecie pojawiły się przekazy, które nie oddają faktycznego sensu słów wiceprzewodniczącego.

Czytaj więcej »

Reklama