Reklama

Biała Podlaska: Pierwszy dzień Dni Miasta (galeria)

W tym roku na Dni Miasta Biała Podlaska zaprosił prezydent Michał Litwiniuk. Tegoroczne obchody Dni Białej Podlaskiej świętowaliśmy w weekend 1-2 czerwca w Parku Radziwiłłowskim. Na mieszkańców miasta czekały różnorodne atrakcje! Oto jak bawili się bialczanie w sobotę, dzień koncetowy!

Tego dnia na scenie wystąpili: Teren C, Blue Rain, Andrzej Rybiński oraz legendarny zespół Kombi. Był to też oficjalny moment powitania mieszkańców miasta i podziękowania za wspólne świętowanie. Dokonał tego prezydent Michał Litwiniuk. Prezydent podziękował też pracownikom Bialskiego Centrum Kultury za zaangażowanie, włożoną pracę i doprowadzenie impezy do perfect wykonania. Podziękowania złożone zostały na ręce Zbigniewa Kapeli dyrektora BCK.

Jak było drugiego dnia, podczas atrakcji przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Muzeum Południowego Podlasia oraz występów Kabaretu Smile, Dawida Kwiatkowskiego czy Grzegorza Halamy zobaczyć można w już wcześniej opublikowanym materiale: Biała Podlaska: Drugi Dzień Dni Miasta – Dzień Dziecka (galeria) <<==>> https://www.radiobiper.info/2019/06/04/biala-podlaska-drugi-dzien-dni-miasta-dzien-dziecka-galeria/


materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama