Reklama

Kryminałki: Nietrzeźwy 16 i 17 latek. Zniszczyli wiatę przystankową

Biała Podlaska: Pozostawiona saszetka w aucie, łupem złodzieja. W środku 2.500 zł. // Biała Podlaska: Nieautoryzowany obrót gotówką wykorzystując dane karty płatniczej. // Biała Podlaska: Ponownie karta kredytowa w rękach nieupoważnionej osoby i transakcja na kwotę ok. 1.200 zł. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu poprzez internet telefonu komórkowego. // Stara Bordziłłówka: 17 latek i 16 latek zatrzymani nietrzeźwi, rozbili wiatę przystankową. // Biała Podlaska: Melina u 59 latki. // Biała Podlaska: 29 latek przebywający obecnie w siedleckim zakładzie karnym sprawcą oszukania bialczanina na kwotę 10.000 zł.

04 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Nieustalony sprawca, z pozostawionej w otwartym samochodzie dostawczym marki Iveco saszetki, ukradł pieniądze w kwocie około 2500 złotych, na szkodę mieszkańca Siedlec.

23 stycznia 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Sosnowa
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca w nieustalony sposób wszedł w posiadanie numeru karty płatniczej należącej do mieszkanki Białej Podlaskiej, a następnie dokonał sześciu transakcji na kwotę 195 dolarów amerykańskich (około 773 złotych).

17 maja 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Kąpielowa
Wczoraj bialska komenda przyjęła zgłoszenie o tym, że nieznany sprawca w nieustalony sposób wszedł w posiadanie numeru karty kredytowej należącej do mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie dokonał jednej transakcji na kwotę 1.125 dirhamów (około 1.242 złotych).

30 maja 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Zbysława Ciołkosza
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej na stronie internetowej „mediasam.net” kupił za kwotę 258 złotych telefon komórkowy marki Maxcom Smart. Pomimo przelania pieniędzy na rachunek bankowy sprzedającego zgłaszający nie otrzymał urządzenia.

03 czerwca 2019 r., STARA BORDZIŁÓWKA
Funkcjonariusze janowskiej patrolówki zatrzymali nietrzeźwych 17-latka (mieszkaniec gminy Rossosz) i 16-latka (mieszkaniec gminy Huszlew), którzy rozbili górną oszkloną część wiaty przystankowej, powodując straty w wysokości 550 złotych. Po wykonaniu czynności z ich udziałem zatrzymanych nieletnich przekazano rodzicom.

04 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że 59-latka z Białej Podlaskiej w miejscu swojego zamieszkania handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu nieznanego pochodzenia. W trakcie przeszukania przeprowadzonego u kobiety policjanci ujawnili i zabezpieczyli prawie 11 litrów spirytusu pochodzącego z niewiadomego źródła.

24 października 2018 r., BIAŁA PODLASKA, pl. Wojska Polskiego
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili wczoraj sprawcę oszustwa internetowego przy sprzedaży koparko – ładowarki marki JCB za pośrednictwem portalu „otomoto.pl”, w wyniku którego pokrzywdzony z Białej Podlaskiej stracił 10.000 złotych. Sprawcą okazał się być nieposiadający stałego miejsca zamieszkania 29-latek, który obecnie przebywa w siedleckim zakładzie karnym.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Jechał zygzakiem drogą krajową K-2

Noc w policyjnym areszcie spędził 52-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna podejrzewany jest o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zatrzymany został po telefonie innego uczestnika ruchu. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierowca cysterny jechał krajową dwójką zygzakiem. W organizmie miał 2,3 promila alkoholu. Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Debata Społeczna o bezpieczeństwie (zaproszenie)

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej zaprasza na kolejną już otwartą debatę społeczną. Odbędzie się ona w dniu 30.12.2019 roku o godzinie 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie Podlaskim, ul. 1 Maja 13, pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ”.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Zastali go śpiącego w aucie na poboczu drogi

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowiadał będzie 56-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Policjanci zastali go śpiącego w aucie zaparkowanym na poboczu drogi. W organizmie miał 4 promile alkoholu. Dodatkowo na jego koncie widnieje dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Czytaj więcej »

Reklama