Reklama

Biała Podlaska: Park na Jagiellońskim! Trwają odbiory! (galeria)

Od dziś przez kilka dni będą trwały czynności odbiorowe parku na os. Jagiellońskim. Tydzień temu rozpoczęto rozruch technologiczny wodnego placu zabaw. Trwał 48 godzin, przeprowadzono płukanie i dezynfekcję, następnie pobrano próbki wody do badania. Obecnie, zgodnie z wymogami higienicznymi i sanitarnymi, od czasu rozruchu system uruchamia się na 3 godziny dziennie, w ustawionych wcześniej godzinach.

Woda na wodnym placu zabaw odpowiada parametrom wody basenowej, w związku z czym nie wolno wrzucać do niej kamieni czy piasku. Kolejnym etapem prac będzie wyposażenie placu zabaw i terenu rekreacyjnego. Miasto otrzymało na ten cel dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

A tak wyglądał park jeszcze dwa tygodnie temu. Trwały ostatnie prace budowlane i porządkowe.


materiał: Urząd Miasta Biała Podlaska
tekst zdjęcia : Gabriela Kuc-Stefaniuk Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Problem zalewania ulicy Polnej rozwiązany (galeria)

Sprawa którą dziś opisujemy dotyczyła skrzyżowania alei Jana Pawła II z ulicą Polną po stronie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej. Mieszkańcy tej ulicy już od dawna borykali się z nadmiarem wód opadowych które zbierały się na całym odcinku alei Jana Pawła II, a spływały w ulicę Polną. Poprzednie władze nie podejmowały tematu zasłaniając się brakiem pieniędzy. Tymczasem problem udało się rozwiązań niewielkimi kosztami i w ciągu kilku tygodni.

Czytaj więcej »

Region: Analiza rynku nieruchomości Lublina, Siedlec i Białej Podlaskiej

Polska Wschodnia przez wiele lat była regionem słabiej rozwinięty niż część zachodnia. Jednak to już przeszłość. Dzięki różnym programom wsparcia Polska Wschodnia zmienia swoje oblicze, szczególnie widoczne jest to na rynku nieruchomości. Osoby, które chcą kupić lokum w Białej Podlaskiej, mają do wyboru 32 mieszkania znajdujące się w dwóch inwestycjach.

Czytaj więcej »

Narodowe Czytanie w Łomazach (zaproszenie)

Wójt Gminy Łomazy Jerzy Czyżewski Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach zapraszają na wspólne : czytanie fragmentów ,,Noweli Polskich’’które odbędzie się 7 września o godz. 17.00 w parku przy Placu Jagiellońskim w Łomazach (w razie niepogody Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach)

Czytaj więcej »

Reklama