Reklama

Kryminałki: Podpalenie domu mieszkalnego w Białej Podlaskiej

Sławacinek Nowy: Kradzież 4 butli gazowych ze stojaka. // Sokule: Rozbite szyby w wiacie peronowej. // Biała Podlaska: Częściowo uległ spaleniu niezamieszkały budynek. // Biała Podlaska: Kradzież telefonu i power banka na wyrwę. // Komarno: Skradziony portfel odnalazł się w szafie pod ubraniami. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu części samochodowych. // Biała Podlaska: 19 letni rowerzysta pod wpływem alkoholu i amfetaminą w kieszeni. // Biała Podlaska: 31 letni kierowca z 2 promilami alkoholu w organizmie.

31 maja 2019 r., SŁAWACINEK NOWY
Nieznany sprawca pokonał w nieustalony sposób kłódkę zabezpieczającą drzwi stojaka, z którego ukradł cztery butle gazowe o łącznej wartości 800 złotych.

31 stycznia 2019 r., SOKULE
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że nieznany sprawca rozbił dwie szyby w wiacie peronowej, powodując straty w wysokości 980 złotych.

31 maja 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Nieustalony do chwili obecnej sprawca podpalił niezamieszkany budynek. Ogień strawił tynki na całej powierzchni oraz drewnianą podłogę w budynku. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 50 000 złotych.

27 maja 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Mikołaja Kopernika
19-latek z Białej Podlaskiej wyrwał z ręki 34-letniego bialczanina i ukradł telefon komórkowy marki Motorola oraz baterię zewnętrzną, tzw. powerbank, o łącznej wartości prawie 653 złotych.

03 czerwca 2019 r., KOMARNO
Wczoraj pokrzywdzona z gminy Konstantynów powiadomiła bialską komendę, że nieznany jej sprawca z otwartego mieszkania ukradł portfel z dokumentami, kartami bankomatowymi i pieniędzmi w kwocie 1.100 złotych. Po jakimś czasie pokrzywdzona zgłosiła się do tutejsze komendy i poinformowała, że odnalazła portfel w domu, w szafie ubraniowej.

01 czerwca 2014 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Wczoraj bialski komisariat przyjął zgłoszenie o oszustwie. 53-latek z Międzyrzeca Podlaskiego wprowadził w błąd mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego co do stanu technicznego sprzedawanych części samochodowych, oszukując go na kwotę 4.580 złotych.

03 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia
Policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Okazało się, że 19-latek z Białej Podlaskiej kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,8 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, a ponadto posiadał przy sobie niewielką ilość amfetaminy.

03 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II
Funkcjonariusze bialskiego ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 31-latka z gminy Piszczac, który kierował samochodem marki Audi A6. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma dwa promile alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama