Reklama

Spływ rzeką Krzną (zaproszenie)

Gmina Łomazy Gmina Terespol Gmina Zalesie Polecamy
Mapa

Serdecznie zapraszamy na kolejny tym sezonie spływ kajakowych organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka. Tym razem popłyniemy malowniczą trasą Kijowiec – Neple o długości 16 km. Poznaj uroki rzeki Krzny i przeżyj niesamowitą przygodę!

Zapraszamy w sobotę 8.06.2019. START o godz. 11:00 w Kijowcu. Koszt uczestnictwa w spływie to 50 zł od osoby (spływ, opieka przewodnika, ubezpieczenie, medal) lub 65 zł (opcja z transportem z Białej Podlaskiej – 10:00 dworzec PKP, 10:10 parking pod McDonald’s,10:30 Piszczac). Dla zainteresowanych posiłek regeneracyjny w cenie


materiał: Kajaki Studzianka
tekst : Małgorzata Maksymiuk Kajaki Studzianka
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Terespol: Tragicznie zakończone poszukiwania zaginionego 45-latka

W trakcie prowadzonej od kilku dni akcji poszukiwawczej ratownicy 16 stycznia ujawnili i wydobyli z rzeki Krzna ciało mężczyzny, Okoliczności wskazują na to, że jest to prawdopodobnie zaginiony 45-latek Tomasz Sylwesiuk. Mężczyzna znaleziony został około 1000 m od miejsca zdarzenia. Jego tożsamość potwierdzi przeprowadzona sekcja zwłok.

Czytaj więcej »

Terespol: Trwają poszukiwania Tomasza Sylwesiuka

Rozpoczyna się kolejny dzień poszukiwań Tomasza Sylwesiuka. Od sobotniego popołudnia trwają intensywne poszukiwania mężczyzny. Wówczas użytkowane przez niego auto znalezione zostało w rzece Krzna. W dzisiejsze działania włączyła się Specjalistyczna Grupa Ratownictwa wodno-nurkowego KWPSP w Lublinie wyposażona w sonar. Funkcjonariusze po raz kolejny sprawdzać będą koryto rzeki.

Czytaj więcej »

Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020 (zaproszenie)

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości i Gmina Łomazy pod sportowym patronatem Klubu Biegacza Biała Biega zapraszają na wyjątkowy cykl biegów pt. Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020 Będzie to rywalizacja biegaczy oraz zawodników Nordic Walkingu po terenach leśnych i polnych od 12 stycznia do 14 listopada 2020.

Czytaj więcej »

Reklama