Reklama

BLGD zaprasza na konsultacje społeczne w sprawie dokonania zmiany w LSR

Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania zaprasza wszystkich mieszkańców obszaru objętego LSR do konsultacji społecznych w sprawie dokonania zmiany w LSR polegającej na przesunięciu środków finansowych pozostałych po przeprowadzonych naborach.

Zapraszamy do czynnego udziału w konsultacjach. Formularze uwag można przesłać w formie elektronicznej na adres: [email protected], poczta tradycyjną lub osobiście w biurze Bialskopodlaskiej LGD do dnia 10 czerwca 2019 r. Ul. Sapieżyńska 2/15; 21-500 Biała Podlaska.

Przesunięcie ma dotyczyć następujących celów:

Cel ogólny II: Zachowanie dziedzictwa kulturowego, historycznego i naturalnego obszaru objętego LSR.

Cel ogólny III: Wzmocnienie kapitału społecznego oraz rozwój aktywności społecznej mieszkańców obszaru objętego LSR w tym grup defaworyzowanych

Cel ogólny IV: Poprawa stanu przestrzeni publicznej obszaru objętego LSR

Na rzecz dwóch przedsięwzięć, po jednym z celu ogólnego II – 2.2.1 Działania promujące obszar LSR i III – 3.1.1 Liczba szkoleń/warsztatów dla mieszkańców obszaru LSR w tym z grup defaworyzowanych.

W związku z małym zainteresowaniem poszczególnych naborów proponujemy przełożenie pozostałych środków 862.341,00 zł na imprezy promujące (110 000 zł) oraz warsztaty dla mieszkańców (752 341, 70zł), które cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony społeczności lokalnej.

Zaproponowana zmiana przyczyni się do efektywniejszej realizacji założonych celów w strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

materiał: BLGD / powiat
tekst / grafika: Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama