Reklama

Podwórko NIVEA w Ciciborze – radny zachęca do głosowania

Szanowni Państwo! Jako miejscowość Cicibór Duży, bierzemy udział w konkursie „Podwórko Talentów” organizowane przez firmę Nivea. W imieniu mieszkańców mam do państwa ogromną prośbę o wsparcie w głosowaniu naszej lokalizacji. Jedyne co trzeba zrobić, to zarejestrować się na stronie i ściągnąć ze sklepu google bezpłatną apkę „Podwórko Talentów Nivea”, zalogować się, i oddać swój głos właśnie na podwórko w Ciciborze Dużym. Głosować można raz dziennie. Pokażmy, że nie jesteśmy gorsi na wschodzie i znajdziemy się na liście 25 miejscowości w których powstanie takie podwórko. Wierze w państwa siłę i dziękuje z całego serca za każdy oddany głos. Pozdrawiam serdecznie Radny Gminy Biała Podlaska Mateusz Siwiec

Na Cicibór można głosować Tutaj 


tekst: Mateusz Siwiec Radny Gminy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Usłyszeli zarzuty kuplerstwa – wynajmowali mieszkania na godziny

Bialscy policjanci zatrzymali 39-letnią mieszkankę miasta oraz jej 31-letniego znajomego podejrzanych o kuplerstwo. Do tego procederu miało dochodzić już od połowy ubiegłego roku na terenie powiatu bialskiego i łukowskiego. Wobec obydwojga prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Zabezpieczyli 1000 litrów alkoholu i aparaturę do jego produkcji

Policjanci terespolskiego komisariatu podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej zlikwidowali nielegalnie działającą wytwórnie alkoholu. W prywatnym domu ujawnili nie mniej niż 1000 litrów gotowego produktu oraz 1300 litrów zacieru, a także aparatury gotowe do destylacji. Funkcjonariusze „przyłapali” 65-letniego właściciela posesji w trakcie wytwarzania trunku.

Czytaj więcej »

Reklama