Reklama

Sport: XIV Bieg Papieski w Janowie Podlaskim (galeria)

24 maja już po raz czternasty odbył się Bieg Papieski. Organizatorem imprezy był Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim oraz Bialski Szkolny Związek Sportowy. W zawodach wzięło udział 277 zawodników z powiatu bialskiego.

Najlepsi zawodnicy z poszczególnych kategoriach zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami i dyplomami ufundowanymi przez sponsorów: Gminę Janów Podlaski oraz Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.

Wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

ROCZNIK 2010 i młodsi

DZIEWCZĘTA

  1. Grochowska Karolina SP Swory                             
  2. Zieleniak Katarzyna SP Janów Podlaski              
  3. Mamruk Maja SP Janów Podlaski              
  4. Machnowska Lena SP nr. 1. Terespol
  5. Radwańska Lena                  SP Rokitno
  6. Arseniuk Chiluk Aniela SP nr. 1. Terespol

CHŁOPCY

  1. Kajka Łukasz SP Woskrzenice Duże         
  2. Jaszczuk Dawid SP Swory                             
  3. Wysokiński Maksymilian SP nr 3. Międzyrzec Podl.  
  4. Machnowski Jakub SP nr. 1. Terespol
  5. Zaniewicz Paweł SP Dołha
  6. Zieleniak Grzegorz SP Janów Podlaski

ROCZNIK 2008 – 2009                       

DZIEWCZĘTA

  1. Markowska Maria SP Dobryń Duży                 
  2. Pikuła Paulina SP Piszczac                          
  3. Karwacka Łucja SP Rossosz                           
  4. Sergiej Lena SP Swory
  5. Dudek Karolina   SP Zalesie
  6. Lesiuk Magdalena SP Rogoźnica

CHŁOPCY

  1. Wojdat Dawid SP Rokitno                           
  2. Marczak Hubert SP Dobryń Duży                 
  3. Oniszczuk Arkadiusz SP nr 1 Terespol                  
  4. Lewczuk Szymon SP nr 1 Terespol
  5. Urbańczuk Mikołaj SP Janów Podlaski
  6. Hryciuk Kacper SP Janów Podlaski

ROCZNIK 2007

DZIEWCZĘTA

  1. Iwaniuk Wiktoria SP Wólka Dobryńska         
  2. Czyżak Łucja SP Piszczac               
  3. Mróz Justyna SP Janów Podlaski              
  4. Tarasiuk Milena SP Janów Podlaski
  5. Daniluk Zuzanna SP Dołha
  6. Weresa Ola SP Dołha

CHŁOPCY

  1. Woszczak Wiktor SP Rokitno                           
  2. Guzarow Patryk SP Janów Podlaski  
  3. Turyk Jakub SP Dołha                              
  4. Zagański Mateusz SP Piszczac
  5. Seluk Krystian SP Janów Podlaski
  6. Juszczuk Łukasz SP Rokitno

ROCZNIK 2006

DZIEWCZĘTA

  1. Zieniuk Aleksandra SP Rossosz                           
  2. Szewczuk Amelia SP Janów Podlaski              
  3. Rzymowska Lena SP Zalesie                             
  4. Kamińska Daria SP Janów Podlaski
  5. Ziółkowska Wiktoria SP Janów Podlaski
  6. Zieniuk Paulina SP Rossosz

CHŁOPCY

  1. Semeniuk Eryk SP Rokitno                           
  2. Parafinuk Szymon SP Rossosz                           
  3. Sterniczuk Jakub SP Dobryń Duży                 
  4. Uss Damian SP nr. 1. Terespol
  5. Łukanowski Gabriel 0SP Zalesie
  6. Markowski Piotr SP Dobryń Duży

ROCZNIK 2005

DZIEWCZĘTA

  1. Marczak Izabela SP Dobryń Duży                 
  2. Lubina Dagmara SP nr. 3. Miedzyrzec Podlaski       
  3. Siłaczuk Jolanta SP Dołha                              
  4. Paczuska Tamara SP Dołha
  5. Gdula Lilianna SP Janów Podlaski
  6. Owerko Kaja SP Janów Podlaski

CHŁOPCY

  1. Gawda Igor SP Swory                             
  2. Stanilewicz Piotr SP Rossosz                           
  3. Wawryniuk Mateusz SP Rogoźnica                                  
  4. Krzyżanowski Hubert SP Piszczac
  5. Pawłowski Patryk SP Rossosz
  6. Matejek Łukasz SP Rogoźnica

ROCZNIK 2003-2004

DZIEWCZĘTA

  1. Chalimoniuk Weronika SP Swory                             
  2. Karwowska Wiktoria SP nr 3. Międzyrzec Podlaski        
  3. Sawczuk Lucyna SP Swory                              
  4. Bujnik Aleksandra SP Rossosz
  5. Opolska Julia PG Małaszewicze
  6. Pajnowska Aleksandra SP Rossosz

CHŁOPCY

  1. Kajka Krystian SP Woskrzenice Duże         
  2. Rzymowski Błażej SP Zalesie                             
  3. Jóźwiak Damian SP Swory                              
  4. Tarasiewicz Patryk SP Rossosz
  5. Filipiuk Mateusz SP Rogoźnica
  6. Kuchnio Cyprian SP Wólka Dobryńska

ROCZNIK 2002 i starsze

DZIEWCZĘTA

  1. Michałowska Monika ZS Janów Podlaski              
  2. Kaliszuk Marzena ZS Janów Podlaski              
  3. Szafran Kamila             ZS Janów Podlaski              
  4. Sawczuk Dagmara ZS Janów Podlaski
  5. Szarko Dominika ZSE Międzyrzec Podl.
  6. Domańska Oliwia ZS Małaszewicze

ROCZNIK 2002

CHŁOPCY

  1. Lesiuk Jakub ZST Międzyrzec Podl.        
  2. Ciok Jakub ZSE Międzyrzec Podl.        
  3. Filipowicz Michał ZSE Międzyrzec Podl.        
  4. Puczko Marcin ZS Małaszewicze
  5. Wężowski Tomasz ZS Małaszewicze
  6. Kobryński Cezary ZS Janów Podlaski

ROCZNIK 2001 i starsi

CHŁOPCY

  1. Sosidko Kamil ZS Małaszewicze                 
  2. Jankowski Wojciech ZS Janów Podlaski              
  3. Tokarski Kamil ZS Janów Podlaski  
  4. Śledź Dominik ZST Międzyrzec Podl.
  5. Stasiewicz Łukasz ZSE Miedzyrzec Podl.
  6. Kamiński Artur ZS Janów Podlaski

 


materiał:sport / gmina Janów Podlaski / powiat bialski
tekst / zdjęcia: Bialski Szkolny Związek Sportowy / Maciej Kublik

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama