Reklama

Gminny Dzień Dziecka w Krzewicy (zaproszenie)

Gmina Międzyrzec Podlaski Polecamy
Krzewica, Szkoła Podstawowa Mapa

Wójt gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztof Adamowicz, GOK w Międzyrzecu Podlaskim oraz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kożuszkach serdecznie zapraszają na Gminny Dzień Dziecka, który odbędzie się 9 czerwca w Krzewicy.

W programie moc atrakcji, wśród nich m.in.: występy artystyczne dzieci, konkursy dla całych rodzin, pokazy sprzętu strażackiego, bezpłatne dmuchańce, grill, przejażdżki na kucyku i wiele innych.

Podczas eventu rozstrzygnięty będzie również gminny konkurs plastyczny „Uświadom ludziom niebezpieczeństwa związane z alkoholem, nikotyną i narkotykami”.

Początek zabawy o godz. 15:00.

 


materiał: gmina Międzyrzec Podlaski
plakat: UG w Międzyrzecu Podlaskim

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Odbudowując utraconą więź z naturą

Tym razem, to najmłodsi zdominowali debatę na Widoku! O naturalnym, dziecięcym pragnieniu odkrywania przyrody i otaczającego nas świata rozmawiali zaproszeni goście – Cecylia Malik, Tomasz Samojlik i Adam Wajrak. Wspólnie z dziećmi dyskutowaliśmy o utraconej więzi z naturą, którą musimy wspólnie odbudować. Jednym z proponowanych sposobów były książki i komiksy naszych prelegentów, które są dedykowane najmłodszym odbiorcom. Publikacje te uczą i pokazują w ciekawy sposób, jak poprzez zabawę dzieci mogą poczuć głęboką relację z przyrodą.

Czytaj więcej »

Reklama