Reklama

Dni Janowa Podlaskiego 2019 (zaproszenie)

Gmina Janów Podlaski Polecamy Ważne
Janów Podlaski, stadion sportowy Mapa

30 czerwca (niedziela) Janów Podlaski będzie świętował swoje dni. Jak co roku organizatorzy Urząd Gminy oraz GOK w Janowie Podlaskim przygotowali bogaty program atrakcji, który otworzą zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Janów Podlaski na zbiorniku wodnym Kozioł. 


Tego dnia hucznie obchodzony będzie również Jubileusz 100-lecia OSP w Janowie Podlaskim. Nie zabraknie oczywiście również rozrywki i koncertów. Na scenie wystąpią: zespoły i wokaliści GOK w Janowie Podlaskim, Wehoom, Etna oraz gwiazda wieczoru Jacek Stachursky. Imprezę zamknie dyskoteka z DJ. Ponadto przez cały dzień oglądać będzie można wystawy i prezentacje twórców ludowych, dzieci będą mogły korzystać z wesołego miasteczka a wszyscy wziąć udział w konkursach z nagrodami. Główna część imprezy odbędzie się na stadionie sportowym przy ul. G. Narutowicza.

Szczegółowy program na plakacie poniżej.


materiał: gmina Janów Podlaski
plakat: UG w Janowie Podlaskim

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Leśna Podlaska: Dzień Pieczonego Ziemniaka w Worgulach (galeria)

Wójt gminy Leśna Podlaska oraz Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej Filia w Worgulach zaprosili dziś (12 października) na Dzień Pieczonego Ziemniaka w świetlicy w Worgulach. W programie znalazła się cześć artystyczna, quiz o ziemniaku, konkurs na ziemniaka cudaka dla dzieci, rozstrzygnięcie konkursu na „Potrawę z ziemniaka”, degustacja potraw konkursowych oraz wspólne biesiadowanie. Niebawem film z wydarzenia!

Czytaj więcej »

Reklama