Reklama

Już jutro startują Juwenalia PSW 2019 (zaproszenie)

od do
Biała Podlaska Polecamy
Biała Podlaska, Klub Gramofon Mapa

Przez dwa najbliższe dni (29-30 maja) studenci Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej obejmą władzę nad miastem. Uroczysta ceremonia przekazania kluczy do miasta przez Prezydenta Białej Podlaskiej odbędzie się 29 maja o godz. 18:45 na Placu Wolności.

Juwenalia odbywać się będą na patio w bialskim Klubie Gramofon. Pierwszego dnia (środa) wystąpią: Kękę, Miły Pan, Malik Montana oraz Energy Girls. Drugiego dnia (czwartek) dominować będzie muzyka klubowa. Zagrają: DJ OZI, DJ Sant, SJ Ray oraz Beat Box Show „Pero”.

Studenci PSW wstęp wolny, pozostali 20 zł.

 


materiał: Biała Podlaska miasto
info / plakat: PSW w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: 36 Małanka (film) (galeria)

Kalendarz juliański z którego korzystają prawosławni ma to do siebie, że w sumie powtarzają się wszystkie najważniejsze wydarzenia, dni świąteczne i uroczystości religijne które zapisane są w kalendarzu gregoriańskim. Mirosław Korowaj i Tadeusz Czapski wraz z ekipą od kilkudziesięciu już lat promują i integrują zarówno prawosławnych jak i rzymsko-katolików podczas jednego z takich wydarzeń. Małanki. A Małanka to nic innego jak Sylwester! Małanka to wieczór poprzedzający Nowy Rok w kalendarzu juliańskim.

Czytaj więcej »

Reklama