Reklama

Kryminałki: Paser z Białorusi zatrzymany

Piszczac Kolonia: Zatrzymany 30 latek z gm. Piszczac. Kierował w stanie nietrzeźwości. Miał prawie 2 promile. Nie zastosował się nakazu zatrzymania pojazdu. // Roskosz: Kradzież biżuterii z mieszkania. // Lachówka Duża: Zdarzenie drogowe z udziałem 52 letniego Rosjanina. „Wydmuchał” 2 promile. // Biała Podlaska: 36 letni Białorusin zatrzymany jako paser maszyny budowlanej skradzionej w Niemczech. // Biała Podlaska: Pobicie mieszkańca miasta na ulicy Jatkowej. // Janów Podlaski: 34 latek z Warszawy zatrzymany za jazdę z „promilami”. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkaniec miasta oszukany podczas zakupu poprzez internet kostiumów rekonstrukcyjnych.

25.05.2019r. PISZCZAC-KOLONIA,
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych WP KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 30-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który będąc w stanie nietrzeźwości 1,94 promila kierował motorowerem oraz w celu uniknięcia kontroli nie zastosował się do polecenia nakazującego zatrzymanie pojazdu, wydanego przez funkcjonariuszy Policji przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych pojazdu uprzywilejowanego.

22.05.2019r. ROSKOSZ,
Nieznany sprawca z mieszkania pokrzywdzonej dokonał kradzieży złotej biżuterii na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

25.05.2019r. LACHÓWKA DUŻA,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Terespolu, na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 52-letniego ob. Rosji, który będąc w stanie nietrzeźwości 2,0 promile alkoholu w organizmie kierował samochodem ciężarowym Volvo z naczepą. Mężczyzna zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

21.05.2019r. BIAŁA PODLASKA
Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska ustalili i zatrzymali sprawcę paserstwa zabezpieczonej w dniu 21 maja 2019 r. w Terespolu maszyny budowlanej marki Putzmeister wartości około 50.000 zł., utraconej w wyniku kradzieży na terenie Niemiec. O dokonanie tego czynu podejrzany jest 36-letni obywatel Republiki Białorusi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jatkowa
Nieznani sprawcy, w nieustalonych okolicznościach dokonali pobicia, mieszkańca Białej Podlaskiej, w wyniku czego pokrzywdzony doznał obrażeń ciała. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawców oraz okoliczności zdarzenia. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.05.2019r. JANÓW PODLASKI, ul. Zamkowa
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Janowie Podlaskim w trakcie przeprowadzanej interwencji ustalili, że 34-letni mieszkaniec Warszawy kierował samochodem osobowym m-ki Toyota będąc w stanie nietrzeźwości: 1,2 promila alkoholu w organizmie.

24.08.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca podający się za mieszkankę Legionowa za pośrednictwem komunikatora internetowego oferował do sprzedaży kostiumy rekonstrukcyjne. Do chwili obecnej pokrzywdzony nie otrzymał zamówionej odzieży, jak również zwrotu wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama