Reklama

Biała Podlaska: Mundurowi propagowali zasady „fair play” (galeria)

W piątkowe popołudnie bialscy policjanci rozegrali mecz towarzyski z drużyną 23 Batalionu Lekkiej Piechoty w Białej Podlaskiej. Spotkanie odbyło się na Stadionie MOSiR przy ul. Józefa Piłsudskiego Białej Podlaskiej. Drużyną stróżów prawa dowodził Zastępca Komendanta Miejskiego kom. Mariusz Kononiuk. Głównym celem meczu było propagowanie zasady „fair play” oraz bezpiecznego i kulturalnego kibicowania w trakcie imprez sportowych.

W piątkowe popołudnie na Stadionie MOSiR przy ul. Józefa Piłsudskiego w Białej Podlaskiej odbyło się towarzyskie spotkanie piłkarskie pomiędzy policjantami z Komendy Miejskiej w Białej Podlaskiej, a drużyną 23 Batalionu Lekkiej Piechoty w Białej Podlaskiej, wchodzącej w skład 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. ”Zapora”. Imprezę honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Pan Michał Litwiniuk.

Głównym celem meczu było propagowanie zasady „fair play” oraz bezpiecznego i kulturalnego kibicowania w trakcie imprez sportowych. Założeniem spotkania było również wzmocnienie współpracy pomiędzy funkcjonariuszami, niezbędnej podczas realizacji wspólnego celu jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom.

O godz. 17:00 rozpoczęła się sportowa rywalizacja. Drużyną stróżów prawa dowodził Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej kom. Mariusz Kononiuk. Podczas I połowy meczu razem z policjantami zagrał również Prezydent Miasta. Pomimo towarzyskiego charakteru imprezy, nikt nie oszczędzał nóg, a mecz był bardzo zacięty i obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Stojące na wysokim poziomie spotkanie zakończyło się wygraną dla drużyny policjantów z wynikiem 4:2.

Na zakończenie obydwie drużyny uhonorowane zostały okolicznościowymi pucharami, które otrzymały z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej, mł. insp. Grzegorza Pietrusika. Funkcjonariusze już zapowiedzieli organizację kolejnych tego typu zawodów.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama