Reklama

Łuków: Zwalczają nielegalny hazard

4 urządzenia do nielegalnego hazardu zatrzymali podczas wspólnych działań funkcjonariusze KAS i Policji. 20 maja br. funkcjonariusze Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku z Białej Podlaskiej wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Łukowie prowadzili działania wymierzone w zwalczanie nielegalnego hazardu.  W wyniku czynności przeprowadzonych w jednym z lokali na terenie Łukowa, w którym rzekomo mieściła się kafejka internetowa, funkcjonariusze zabezpieczyli cztery komputery stacjonarne. Okazało się, że na zatrzymanych urządzeniach możliwe było prowadzenie gier hazardowych.

Oprócz jednostek komputerowych mundurowi zabezpieczyli również gotówkę, telefony komórkowe oraz inne dowody świadczące o prowadzeniu i urządzaniu w kontrolowanym lokalu nielegalnych gier hazardowych. Od początku roku funkcjonariusze Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku z Białej Podlaskiej prowadząc czynności na terenie powiatów: bialskiego, radzyńskiego, parczewskiego, włodawskiego i łukowskiego, zabezpieczyli w sumie 45 urządzeń służących do nielegalnego hazardu, w tym komputery i automaty.


materiał: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
tekst: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Kto zgubił…. motocykl?

Policjanci poszukują właściciela motocykla marki Honda kolor srebrno-granatowy, który znaleziony został w dniu 21.10.2019 roku w rejonie ul. Grabarskiej i ul. Granicznej w Białej Podlaskiej. Bliższe informacje pod numerem telefonu (83) 344 83 27, 798 003 723 lub osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, Plac Wojska Polskiego 23

Czytaj więcej »

Reklama