Reklama

Biała Podlaska: Zbiórka internetowa na leczenie Kamila Janika

Na portalu „Się pomaga” uruchomiona została zbiórka na leczenie bialczanina Kamila Janika, porucznika Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim, który zmaga się z chorobą nowotworową.  

Na stronie gdzie prowadzona jest zbiórka czytamy:

„Nie może zabraknąć sił do wali, nie może zabraknąć wiary, że jeszcze będzie dobrze, tym bardziej, jeśli ma się trochę ponad 30 lat… Kamil w czasie służby w wojsku dostał ataku padaczki, która zwiastowała czarne chmury. Trafił do szpitala. Kilka godzin później, po wstępnych badaniach, okazało się, że choruje na guza mózgu. Konieczna była operacja, jednak po kilku miesiącach, kolejny atak padaczki, znów zwiastował, że dzieje się coś złego. Po badaniach i konsultacjach lekarskich stwierdzono, że potrzebna jest kolejna operacja. Okazało się bowiem, że guz jest złośliwy. Chemioterapia i radioterapia, a także leczenie z wykorzystaniem medycyny niekonwencjonalnej. Wspólne starania uśpiły nieprzyjaciela, jednak nowotwór znów dał o sobie znać… Kolejny raz potwierdził się najgorszy scenariusz — obecność, aż dwóch guzów. Kamil w trybie natychmiastowym został poddany kolejnej operacji, jednak jeden z guzów okazał się nieoperacyjny. Strach nie opuszcza ani jego, ani jego rodziny. Konieczne jest wprowadzenie bardzo drogiego leczenia, na które sami nie dadzą rady zebrać środków. Prosimy, nie odbieraj nadziei, daj szansę na życie!”.

>>> LINK DO ZBIÓRKI <<<

 


materiał: Biała Podlaska miasto
info / zdjęcie: https://www.siepomaga.pl

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Mecz piłki ręcznej AZS AWF vs KPR Legionowo i zbiórka na leczenie Kubusia (zaproszenie)

Już jutro 15 lutego zespół piłkarzy ręcznych AZS AWF rozegra mecz inauguracyjny II rundy I ligi piłki ręcznej. Piłkarze powalczą  nie tylko o punkty do ligowej tabeli z liderem z Legionowa, ale również o powrót do zdrowia małego Kuby z Nosowa (gm. Leśna Podlaska) chorego na ostrą białaczkę. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 w hali widowiskowo-sportowej FAWF (ul. St. Marusarza 8) w Białej Podlaskiej. Wstęp wolny!

Czytaj więcej »

Przekaż 1% na leczenie i rehabilitację małego Milana z Dokudowa

Mały Milan Bandzarewicz z Dokudowa (gm. Biała Podlaska) urodził się w 38 tygodniu ciąży z wieloma zmianami guzowatymi i zniekształceniem w obrębie prawej strony twarzoczaszki. Ma również zaćmę i rzadką delecją w obrębie długiego ramienia chromosomu 5. Niestety koszty leczenia i rehabilitacji przewyższają możliwości finansowe rodziny. Dlatego potrzebna jest pomoc, którą można udzielić przekazując 1% podatku na leczenie chłopca. 

Czytaj więcej »

Reklama