Reklama

Zalesie: Policjanci odnaleźli zaginionego 81-latka

Policjanci z terespolskiego komisariatu odnaleźli zaginionego 81 latka, który wczoraj wyszedł z domu i nie wracał przez kilka godzin. Mężczyzna został odnaleziony około 4 km od miejsca zamieszkania. Był wyczerpany i zdezorientowany. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych 81-latek trafił pod opiekę specjalistów.

Wczoraj po godz. 17:00 dyżurny komisariatu w Terespolu powiadomiony został o zaginięciu 81-letniego mieszkańca gm. Zalesie. Z relacji zgłaszającej wynikało, że mężczyzna wyszedł z domu rano i do tej pory nie powrócił. Z uwagi na stan zdrowia jak też wiek pokrzywdzonego istniało realne zagrożenie dla jego zdrowia i życia. Dodatkowym zagrożeniem dla bezpieczeństwa 81-latka była zbliżająca się burza.

Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze Komisariatu w Terespolu, którzy rozpoczęli poszukiwania. Celem mundurowych było jak najszybsze dotarcie do starszego mężczyzny.

W trakcie prowadzonych działań policjanci przeczesywali także pobliski teren. Dzięki dużemu zaangażowaniu mundurowych, po około pół godziny od momentu zgłoszenia, mężczyzna został odnaleziony.

Znajdował się około 4 km od miejsca zamieszkania. Leżącego w trawie zaginionego, zauważył jeden z policjantów. 81-latek był wyczerpany i zdezorientowany. Nie wiedział gdzie się znajduje. Na miejscu policjant udzielili mu pierwszej pomocy.

Wezwana została również załoga karetki pogotowia. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych 81-latek trafił pod opiekę specjalistów.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama