Reklama

X Piknik Rodzinny „Postaw na rodzinę” w Łomazach (zaproszenie)

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łomazach oraz Wójt Gminy Łomazy serdecznie zapraszają na 10. jubileuszowy piknik rodzinny pod hasłem „Postaw na Rodzinę”, który odbędzie się 02 czerwca (niedziela) w Parku przy ul. Plac Jagielloński w Łomazach. Pełny godzinowy program poniżej.

Program:

15:00 przywitanie gości
15:15- 15:45 zabawy interaktywne z clownami oraz „namiot rozmaitości” a w nim:
-balonowe kreacje
-malowanie twarzy
-bańki mydlane
-zabawy z użyciem chusty animacyjnej
nagrodami dla dzieci
15:45- 17:15 spektakle profilaktyczne dla dzieci i młodzieży: „Na smyczy” i „Inna strona życia” z firmą EDU-ARTS z Krakowa
17:15-17:30 występ muzyczny Leonie Tavecchio .
17:30-18:45 koncert Kapeli Podwórkowej „Klawa Ferajna”
18:45-19:15 LOTERIA FANTOWA !!!! LOSOWANIE CO 2-GI LOS WYGRYWA!
19:30-1:00 dyskoteka z DJ Tomaszem

PONADTO:
I
W trakcie pikniku plac zabaw dla najmłodszych od godziny 13:00! Urządzenia dmuchane (skakaniec pneumatyczny „Flinstonowie”, zjeżdżalnia pneumatyczna „Tucan”, urządzenie wilofunkcyjne „Statek”), auta na akumulatory. Dodatkowo przejażdżki konne, zwiedzanie wozu strażackiego . Stowarzyszenie „Automobilklub Bialskopodlaski” oraz „Bialskie Klasyki Nocą” zaprezentują mieszkańcom auta z minionych lat.
Wszystkie atrakcje ZA DARMO!
II
Zainteresowani stanem swego zdrowia podczas pikniku będą mogli zbadać stan skóry, wagę, wzrost, poziom ciśnienia tętniczego. Dodatkowo będzie można wykonać badanie słuchu z firmą”Słuch-Med.”
III
W punkcie medycznym można dokonać zapisów na mammografię (badanie piersi), dla kobiet w wieku 50-69 lat, cytologię dla kobiet w wieku 25-59 i kolonoskopię dla mieszkańców w wieku 40-65 lat z powiatów bialskiego radzyńskiego, parczewskiego i włodawskiego. Badania będą przeprowadzone w szpitalu w Białej Podlaskiej, bezpłatnie ze zwrotem kosztu podróży własnym autem.
IV
W pawilonie GKRPA znajdują się ulotki o tematyce profilaktyki przeciw uzależnieniom, przeciwko przemocy, promujące zdrowy, wolny od uzależnień tryb życia.
V
Dla każdego uczestnika gorąca kiełbaska!


materiał: gmina Łomazy
tekst / plakat: UG w Łomazach

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama