Reklama

Biała Podlaska: V festiwal „English Song Contest” (galeria)

Finał V festiwalu „English Song Contest”, nad którym patronat objął Prezydent Miasta Biała Podlaska, odbył się w Osiedlowym Klubie Kultury Eureka 13.05.2019 r. Konkurs organizowali nauczyciele języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 6 we współpracy z Bialskim Centrum Kultury.

Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII. Pierwszy etap konkursu, który miał na celu wyłonienie przedstawicieli szkół, odbywał się w poszczególnych szkołach podstawowych

I miejsce w kategorii klas IV- VI zajęła Zuzanna Janik z SP 6. II miejsce zdobyła Zuzanna Krajewska z SP 1 a III miejsce Kornelia Najdyhor z SP 9. Wyróżniono również Wiktorię Szczepanowską z SP w Sławacinku Starym.

W kategorii klas VII- VIII jury przyznało I miejsce Aleksandrze Malesie – SP 2, II miejsce Aleksandrze Kułak z SP 9 a III miejsce Aleksandrze Leonarcik również z SP 9. Wyróżnienia otrzymały Gabriela Dedes z Ortela Książęcego i Weronika Treska z SP w Sworach.

Jury przyznało nagrodę główną – udział w XIV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki PODLASKA NUTA Zuzannie Janik, Zuzannie Krajewskiej i Alaksandrze Malesie.


materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
tekst / zdjęcia: Katarzyna Kowalczyk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama