Logo - tylko napis 40px - blue

Reklama

Kryminałki: Pan i pani za kierownicą na podwójnym gazie

Biała Podlaska: Włamanie na konto portalu społecznościowego i zamieszczenie obraźliwych wpisów. // Woskrzenice Duże: Białoruski kierowca ukrył dokumenty przewozowe którymi nie miał prawa rozporządzać. // Jelnica: Mieszkaniec oszukany poprzez internet dokonując zapłaty za huśtawki które nie otrzymał. // Ogrodniki: Nieautoryzowany przelew bankowy na szkodę mieszkanki. // Biała Podlaska: 29 letnia kobieta, prowadząc auto uczestniczyła w zdarzeniu drogowym. Przy okazji badań alkomatem “pochwaliła się” 1,9 promilem alkoholu. // Piszczac: 26 letni kierowca skutera zatrzymany na podwójnym gazie. “Wydmuchał” 1,7 promila.

06.05.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, bez uprawnienia uzyskał dostęp do konta na portalu internetowego należącego do pokrzywdzonego, a następnie podszywając się pod niego dokonał bezprawnie zapisów w postaci wstawienia obraźliwego postu oraz przesłania wiadomości tekstowych o obraźliwej treści do znajomych pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.05.2019r. WOSKRZENICE DUŻE,
W dniu 12.05.2019r. na terenie Niemiec ob. Białorusi dokonał ukrycia dokumentów przewozowych CMR na wykonane transporty, którymi nie miał prawa wyłącznie rozporządzać, na szkodę firmy transportowej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.04.2019r. JELNICA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferował sprzedaż huśtawki wiszącej, a następnie po otrzymaniu pieniędzy nie przesłał zakupionego towaru oraz nie zwrócił pieniędzy.

02.05.2019r. OGRODNIKI,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dokonał wpływu na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych poprzez wykonanie nieautoryzowanego przelewu z konta bankowego na szkodę mieszkanki gm. Tuczna.

12.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Kościelna
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że kierująca samochodem osobowym m-ki VW. 29-letnia mieszkanka iałej Podlaskej, znajdowała się w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.05.2019r. PISZCZAC, ul. Włodawska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skuterem m-ki Router 26-letniego mieszkańca gm. Terespol, znajdującego się w stanie nietrzeźwości 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Zaginął: Włodzimierz Woszkiel

Zespół Kryminalny Komisariatu Policji w Wisznicach prowadzi poszukiwania za osobą zgłoszoną jako zaginiona: 55-letnim Włodzimierzem Woszkielem. Zaginiony w dniu 18 lipca 2019r. opuścił dom i

Czytaj więcej »

Reklama