Reklama

Kryminałki: Kradzież uli z pszczołami wewnątrz

Aleksandrówka: Kradzież dwóch uli z pszczołami wewnątrz. // Jaźwiny: Kradzież pozostawionej na łące zgrabiarki i roztrząsacza do siana. // Horodyszcze: Mieszkanka oszukana podczas zakupu poprzez internet maszyny do szycia. // Wyczółki: 52 letni kierowca z 1,6 promilem alkoholu w organizmie. // Jaźwiny: 27 latek z gm. Drelów za kółkiem “wydmuchał” 2,7 promila. // Worsy: 42 letni kierowca ciągnika na podwójnym gazie, “wydmuchał” 1,2 promila. // Biała Podlaska: 19 latek sprawcą uszkodzenia Mitsubishi.

27.04.2019r. ALEKSANDRÓWKA,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch roi pszczół wraz z ramkami z miodem oraz czerwem (młodymi pszczołami) z uli pasieki znajdującej się na nieogrodzonej posesji.

11.05.2019r. JAŹWINY,
Nieznany sprawca wykorzystując fakt pozostawienia przez pokrzywdzonego niezabezpieczonego mienia na łące, dokonał kradzieży zgrabiarki konnej oraz konnego roztrząsacza do siana, na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.

17.03.2019r. HORODYSZCZE,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Wisznice. Nieznany sprawca zamieścił ogłoszenie w fikcyjnym sklepie dotyczące sprzedaży maszyny do szycia marki Łucznik. Po otrzymaniu zapłaty za zamówiony towar do dnia dzisiejszego nie przesłał towaru ani nie zwrócił pieniędzy.

11.05.2019r. WYCZÓŁKI,
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Terespolu wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 52 -letni mieszkaniec gm. Piszczac, kierował samochodem marki VW Passat będąc w stanie nietrzeźwości 1,6 promila alkoholu w organizmie.

11.05.2019r. JAŹWINY,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego wspólnie z f-szami Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki VW 27-letniego mieszkańca gm. Drelów, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,7 promila alkoholu w organizmie.

10.05.2019r. WORSY,
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 42-latka z gm. Drelów, który kierował ciągnikiem rolniczym będąc w stanie nietrzeźwości 1,2 promila alkoholu w organizmie.

10.05.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Białej Podlaskiej, realizując informacje własne, w sprawie dokonanego w nocy 18 kwietnia 2019 roku w Białej Podlaskiej na stacji paliw uszkodzenia mienia poprzez wgniecenie elementów karoserii samochodu MITSUBISHI na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej ustalili sprawcę, którym okazał się 19-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy oraz poddał się dobrowolnie karze.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Reklama