Reklama

Biała Podlaska: Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze w Zielonej Galerii (film) (galeria)

27 kwietnia w Zielonej Galerii w Białej Podlaskiej odbyły się Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze. Warsztaty poprowadził znany autor wielu książek o tematyce ogrodniczej i popularyzator ogrodnictwa w Polsce Witold Czuksanow. Wszyscy klienci, którzy zdecydowali się odwiedzić galerię w ten dzień przez zabawę mogli dowiedzieć się w jaki sposób prawidłowo sadzić i pielęgnować rośliny.

 

– To już jest kolejne nasze spotkanie w Zielonej Galerii w Białej Podlaskiej. Muszę powiedzieć, że za każdym razem te miejsce jest coraz piękniejsze, zmienia się tak trochę razem z nami, bo my też ewokujemy z tym przedsięwzięciem jakim są Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze. Jest to rodzaj wyjścia do klientów centrów ogrodniczych i zachęcania do tego, żeby pokazać, że ogrodnictwo to jest naprawdę ciekawe zajęcie – mówi Witold Czuksanow.

– To ogólnopolska akcja pod nazwą Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze. Organizujemy ją co roku. Przyjeżdża do nas ekipa z wiedzą, informacjami i materiałami. O ogrodnictwie opowiada z wielką pasją Witold Czuksanow – mówi właściciel firmy Zielona Galeria Krzysztof Woroszyło.


materiał: Biała Podlaska miasto
film: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama