Reklama

Konstantynów: VII Rodzinna Wycieczka Rowerowa do Janowa Podlaskiego (galeria)

Już po raz siódmy Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Konstantynowskiej zorganizowało Rodzinną Wycieczkę Rowerową w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Tegoroczna wycieczka została połączona z operacją Czysta Rzeka. Uczestnicy wycieczki wystartowali o godz. 9.00 sprzed pałacu Platerów w Konstantynowie w kierunku Janowa Podlaskiego.

Po krótkim odpoczynku na dziedzińcu Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim i dołączeniu kolejnych osób uczestnicy udali się przez stadninę koni na tereny nadbużańskie. Pogoda dopisała. Była rekordowa ilość uczestników – 71 osób. Przydzielony odcinek – Łęg Dębowy został oczyszczony ze śmieci. Akcję zakończono ogniskiem z pieczonymi kiełbaskami, które zasponsorował Zamek Biskupi.

 


materiał: Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Konstantynowskiej
tekst: Bogdan Korniluk
zdjęcia: Beata Łyczewska i Agnieszka Żuk Bogdan Korniluk
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Plan Junckera dodał Europie sił

Do 2022 r. unijny rynek pracy wzbogaci się o 1,7 mln miejsc pracy, a PKB Unii wzrośnie o 1,8 proc. – tak efekty planu inwestycyjnego dla Europu po 4 latach jego funkcjonowania podsumowuje szef Komisji Europejskiej Jaen-Claude Juncker. Polska jest w grupie tych krajów członkowskich, które wykorzystały najwięcej środków na inwestycje w stosunku do swojego produktu krajowego brutto.

Czytaj więcej »

Rakowiska: Gminny Dzień Edukacji (galeria)

Gmina Biała Podlaska Uroczyście świętowano 16 października Gminny Dzień Edukacji. Przygotowano go w Przedszkolu Samorządowym w Rakowiskach. Nadarzyła się okazja, by nagrodzić wyróżniających się nauczycieli. Wykształcenie jest najcenniejszym i bez wątpienia najtrwalszym podarunkiem, jaki można przekazać dziecku w szkole.

Czytaj więcej »

Reklama