Biała Podlaska: 8 Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega (zaproszenie)

Wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu zapraszamy na już VIII Rodzinny Piknik Biegowy „Biała Biega”, który odbędzie się 9 czerwca 2019 r. Podczas imprezy rozegrane zostaną biegi na 5 i 10 km., zawody NW na dystansie 5 km.
Dystans 10 km zalicza się do cenionego przez biegaczy Grand Prix Traktu Brzeskiego – szczegóły na http://www.gptb.pl/

Najmłodszych zapraszamy na biegi na 100 i 400 m przy hali widowiskowo- sportowej przy ul. Marusarza. Zapisy rozpoczynają się od 15 marca.
Główni organizatorzy – Klub Biegacza Biała Biega,Time2go, Urząd Miasta oraz AWF zapraszają na wspaniałą, niepowtarzalną imprezę o charakterze sportowym- rekreacyjnym dla całych rodzin. Zapewniamy sprawną organizację, atrakcyjną trasę, przebiegająca przez najpiękniejsze miejsca Białej Podlaskiej, w tym m.in. Park Radziwiłłowski, Plac Wolności, najstarsze ulice centrum miasta, oryginalne medale dla każdego uczestnika, puchary dla zwycięzców. Nie zabraknie też innych atrakcji!!

Niezmiernie nam miło poinformować, że po raz kolejny Ogólnopolska Akcja Lekkoatletyka Dla Każdego dołączy do naszego Rodzinnego Pikniku Biegowego i obejmie swoją opieką i patronatem wszystkie biegi dla naszych najmłodszych zawodników😍😍😍
Trenerzy postarają się pokazać lekką atletykę jako sport atrakcyjny, niosący wiele radości młodszym dzieciom, a młodzieży dający satysfakcję z aktywności fizycznej, rywalizacji z rówieśnikami i zdobywania nowych umiejętności.
Na mecie każdy uczestnik otrzyma medal i niespodzianki !!!
Przy okazji przypominamy, że trwają zapisy na stronie
www.Time2go.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem
https://dostartu.pl/8-rodzinny-piknik-biegowy-biala-biega-v3006.pl.html gdzie również możecie zapisać swoje pociechy na biegi dziecięce.
Dziękujemy Polskiemu Związkowi Lekkiej Atletyki za wsparcie
Zachęcamy do wcześniejszych zapisów!!!!

Tak było w kadrze Live RaFit aparatu, a są też filmy:

https://www.facebook.com/pg/LIVERaFit/photos/?tab=album&album_id=187080898616223

materiał: Miasto Biała Podlaska
tekst: Klub Biegacza Biała Biega / Time2go.pl
opracowanie: Przemysław Treska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *