Powiat: Finał rejonu w indywidualnym tenisie stołowym

Licealiada – dziewczęta Dyscyplina: Indywidualny tenis stołowy Szczebel zawodów: ½ finału wojewódzkiego Termin: 09.04.2019r Miejsce: hala Szkoły ZDZ Biała Podlaska, Al. Jana Pawła II 97 Gospodarz zawodów: Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej

Wyniki zawodów:
Moszkowska- Najdyhor 1:3
Kroszczyńska- Grzeszyk 3:0
Sadło – Kroszczyńska 1:3
Najdyhor – Kroszczyńska 3:1
Grzeszyk – Moszkowska 1:3
Sadło – Moszkowska 1:3

Kolejność końcowa: Punkty do współzawodnictwa|
1.Najdyhor Karolina- ZSZ 1 Biała Podlaska IV LO Biała Podl. 16
2.Kroszczyńska Amelia- IV LO Biała Podlaska ZSZ 1 Biała Podl. 15
3.Maszkowska Natalia- IV LO Biała Podlaska ZS 2 Łuków 14
4.Sadło Magdalena – ZS 2 Łuków LO Międzyrzec Podl 13
5.Grzeszyk Aleksandra- LO Międzyrzec Podlaski

G R A T U L U J E M Y N A J L E P S Z Y M !!

Zawodniczki za zajęcie miejsc I-IV otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Awans do następnego etapu rozgrywek:
1.Najdyhor Karolina- ZSZ 1 Biała Podlaska
2.Kroszczyńska Amelia- IV LO Biała Podlaska
3.Maszkowska Natalia- IV LO Biała Podlaska
4.Sadło Magdalena – ZS 2 Łuków

Uwagi: (wypadki, kontuzje, niesportowe zachowanie, wyróżnienia, goście oficjalni, itp.)
Dyrektor Szkół ZDZ Biała Podlaska – Henryk Zacharuk,
Członek Prezydium Zarządu LW SZS – Stanisław Polaczuk.

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 5
w tym:
posiadających licencje w tej dyscyplinie sportowej: 0
posiadających licencje w innych dyscyplinach: 0

Organizator zawodów Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy dziękuje wszystkim
za udział w imprezie.


Licealiada – chłopcy
Dyscyplina: Indywidualny tenis stołowy
Szczebel zawodów: ½ finału wojewódzkiego
Termin: 09.04.2019r
Miejsce: hala Szkoły ZDZ Biała Podlaska, Al. Jana Pawła II 97
Gospodarz zawodów: Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej

Wyniki zawodów:
Borodziuk – Lipka 3:0
Lipka – Gryczka 3:0
Naumiuk – Borodziuk 3:1
Pietruk – Buczyński 0:3
Bodziak – Sawczuk 3:0
Chwedoruk – Gryczka 3:1
Naumiuk – Buczyński 3:0
Bodziak – Chwedoruk 0:3
Naumiuk – Chwedoruk 3:1
Borodziuk – Pietruk 3:1
Sawczuk – Gryczka 3:1
Borodziuk – Bodziak 3:1
Gryczka – Buczyński 3:1
Borodziuk – Gryczka 3:1

Kolejność końcowa: Punkty do współzawodnictwa
1.Naumiuk Łukasz – Szkoły ZDZ Biała Podlaska 1. Szkoły ZDZ Biała Podl16
2.Chwedoruk Konrad- Szkoły ZDZ Biała Podlaska 2-3. ZS CKR Jabłoń 14,5
3.Borodziuk Mateusz- ZSZ 2 Biała Podlaska ZSZ 2 Biała Podl. 14,5
4.Gryczka Norbert – ZS 1 Łuków 4-5.ZS 1 Łuków 12,5
5.Bodziak Krzysztof – ZS CKR Jabłoń ZSE Międzyrzec Podl.12,5
6.Buczyński Arkadiusz- ZS 2 Łuków 6.ZS 2 Łuków 10
7.Pietruk Paweł – ZSE Międzyrzec Podlaski
8.Sawczuk Sebastian- ZSE Międzyrzec Podlaski
9.Lipka Marcin – ZS CKR Jabłoń

G R A T U L U J E M Y N A J L E P S Z Y M !!

Zawodnicy za zajęcie miejsc I-IV otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Awans do następnego etapu rozgrywek:
1.Naumiuk Łukasz – Szkoły ZDZ Biała Podlaska
2.Chwedoruk Konrad- Szkoły ZDZ Biała Podlaska
3.Borodziuk Mateusz- ZSZ 2 Biała Podlaska
4.Gryczka Norbert – ZS 1 Łuków

Uwagi: (wypadki, kontuzje, niesportowe zachowanie, wyróżnienia, goście oficjalni, itp.)
Dyrektor Szkół ZDZ Biała Podlaska – Henryk Zacharuk,
Członek Prezydium Zarządu LW SZS – Stanisław Polaczuk.

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 9
w tym:
posiadających licencje w tej dyscyplinie sportowej: 3
posiadających licencje w innych dyscyplinach: 0

Organizator zawodów Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy dziękuje wszystkim
za udział w imprezie.


materiał: BSZS w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Stanisław Polaczuk BSZS
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *