Reklama

Parczew: Szkolny tenis stołowy

Tenis stołowy indywidualnie dziewcząt i chłopców Powiatowe Licealiada 2018/2019 – sala Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu System gier : ‘radziecki’


Przed przystąpieniem do 1 finału woj., Rejon Biała Podlaska, 9.04.2019 przypominamy o obowiązku posiadania imiennej listy zawodników wygenerowanej z platformy SRS podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej i kopii opłaty startowej. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie dziękuje Pani Dyrektor ZS CKR w Jabłoniu – Agnieszce Piekarskiej za udostępnienie obiektu i nauczycielowi WF – Rafałowi Stańko za pomoc przy przeprowadzeniu Turnieju.


materiał: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie
tekst zdjecia: Andrzej Hulajko
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Zaginął: Tomasz Giełazis

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukują osoby zgłoszonej jako zaginiona: 43-letniego Tomasza Giełazis. W dniu 31 sierpnia 2019 r. przebywając na terenie Białej Podlaskiej wraz z partnerką, pozostawiając dokumenty oraz wszystkie rzeczy osobiste, opuścił mieszkanie. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie kontaktował się z rodziną lub partnerką, a jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Czytaj więcej »

Województwo: TESLA o wartości 300 tys. zł odzyskana w Dorohusku

Wczoraj (19 września) w godzinach wieczornych, na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, na kierunku wyjazdowym z Polski, przerwano podróż 33 – letniemu ob. Ukrainy. Mężczyzna usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki TESLA o szacunkowej wartości 300 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili iż pojazd jest poszukiwany jako utracony w Norwegii.

Czytaj więcej »

Reklama