Reklama

Terespol: I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Terespolu (galeria)

Burmistrz miasta, Rada Miasta oraz Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu zaprosili na I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Centrum Kształcenia Kadr Sportowych. Turniej odbył się w dniach 22-23 marca w hali sportowej MOK oraz na boisku Orlik w Terespolu.

Uroczyste otwarcie miało miejsce w piątek. W Turnieju wezmą udział dzieci z Polski, Białorusi i Ukrainy. Zagarli młodzi piłkaże z takich klubów jak: Adrenalina Łuck (BY), Football Academy Kobylany, Orlik Terespol, Granica Terespol, AP TOP 54 Biała Podlaska I, AP TOP 54 Biała Podlaska II, Dussh Kobryń (BY), Puławiak Puławy, Red Sielczyk, Bereza (BY).


materiał: Radio Biper Terespol
temat: Terespol miasto / MOK Terespol
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kultura: Stypendium Fundacji ,,Jestem Optymistą’’ dla Oliwii Spychel

Bycie optymistą to nie tylko pozytywne myślenie, to również mieć życzliwy stosunek do ludzi i otoczenia. Z pewnością nie brakuje nam takich mieszkańców powiatu bialskiego, którzy swoją postawą, a więc radością i uśmiechem zarażają innych. Dobrym przykładem jest 14-letnia Oliwia Spychel – skrzypaczka z Leśnej Podlaskiej, która w Dzień Optymisty, przypadający na dzień  21 sierpnia miała zaszczyt reprezentować nasz region na Światowym Festiwalu Optymizmu, który odbyły się a na terenie Cukrowni Żnin.

Czytaj więcej »

Reklama