Reklama

Profesora Bergiera pożegnamy 26 marca

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, iż w dniu 21.03.2019 roku odszedł prof. zw. dr hab. Józef Bergier Rektor Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskie. W pamięci Senatu oraz społeczności akademickiej pozostanie na stałe, jako osoba, która rozpoczęła zapisywanie kart historii naszej Uczelni. Nabożeństwo żałobne odbędzie w dniu 26 marca 2019 o godz. 13:00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ulicy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 53/55 w Białej Podlaskiej. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Białej Podlaskiej (wjazd od ul. Janowskiej). W holu głównym Uczelni do dnia 29 marca 2019 znajduje się księga kondolencyjna.

Pogrążeni w smutku
pracownicy i społeczność Uczelni

opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

X Sesja Rady Miasta Biała Podlaska (zaproszenie)

Informujemy, że w dniu 25 listopada (poniedziałek) 2019 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta Biała Podlaska, (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w sali konferencyjnej nr 238, odbędzie się X sesja Rady Miasta Biała Podlaska. Radni pochylą się m.in. nad uchwałami dotyczącymi przekształceń bialskich szkół,  nad uchwałą dotyczącą przyjęcia Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla miasta, uchwałą w sprawie likwidacji Zespołu Żłobków Miejskich a także nad uchwałą w sprawie przyjęcia Programu Działań na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami na lata 2019-2025. Pełny porządek obrad poniżej. 

Czytaj więcej »

Sławacinek Stary: Warsztaty kulinarne (galeria)

Przez najbliższe trzy dni, w Świetlicy w Sławacinku Starym, Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej, słychać będzie dźwięki typowo kuchennych prac związanych z gotowaniem, pieczeniem, smażeniem, podduszaniem, parowaniem. Po całej okolicy natomiast będą niosły się fantastyczne zapachy kusząco-naprowadzające. Gdy już ktoś wpadnie do Świetlicy, będzie mógł zobaczyć dziesięć pań i kilku instruktorów większość czasu przebywających w świetlicowej kuchni. To warsztaty kulinarne jakie trwają realizowane dzięki projektowi!

Czytaj więcej »

Reklama