Reklama

Rodzinne Powitanie Wiosny (zaproszenie)

Po śniegu nie ma już śladu, dni stają się coraz dłuższe, pierwsze kwiatki wyrosły co oznacza, że nadeszła wiosna z tej okazji chcielibyśmy ją przywitać wszyscy razem. Dlatego zapraszamy wszystkich – małych i dużych na: RODZINNE POWITANIE WIOSNY

Kiedy? 24.03.19r. (tj. niedziela) o g.14.00 Gdzie? Start: Koszoły – Szkoła Relacji i Edukacji Regionalnej Plan: 1. Pogadanka i prezentacja nt. ptaków z Anią Szczepaniuk (biolog) – z „Tropem Natury” – m.in. nauka rozróżniania ptaków po odgłosach, podsumowanie akcji wieszania budek lęgowych. 2. Spacer z gaikami (na początku wstęp o tradycji i rozdanie dzieciom gałązek z ozdobami). 3. Ognisko. 4. Śpiewy i zabawy przy ognisku. Organizatorzy: Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Tłoka” „Tropem Natury” Anna Szczepaniuk Zespół „Luteńka” Koło Gospodyń Wiejskich w Koszołach Sponsorzy: P.P.H.U. Gramar, Sp. z o. o., Włodawa GS Samopomoc Chłopska, Łomazy


materiał: Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Tłoka”
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Finał Licealiady w drużynowym tenisie stołowym

Finału Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców – Licealiada, przeprowadzonego w dniu 27.01.2020r. godz.10.00 hala Szkoły ZDZ w Białej Podlaskiej. Zawody finansowane ze środków Gminy Miejskiej w Białej Podlaskiej. W czasie rozgrywek realizowano program profilaktyczny BSZS p.n. „Sport jest moim nałogiem”. System gier: pucharowym radziecki do dwóch wygranych setów.

Czytaj więcej »

Województwo: Trwa walka z nielegalnymi środkami ochrony roślin

Funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej w 2019 r. zatrzymali ponad 300 kg i 225 litrów nielegalnych środków ochrony roślin.Przemyt pestycydów jest poważnym problemem w krajach Unii Europejskiej, w tym także w Polsce. Nielegalne środki ochrony roślin cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rolników, głównie z uwagi na ich niską cenę oraz stosunkowo łatwą dostępność.

Czytaj więcej »

Siedlce: Likwidacja nielegalnej fabryki tytoniu

Funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach zatrzymali dwóch mężczyzn zajmujących się nielegalną produkcją krajanki tytoniowej. Zatrzymanym grozi do 3 lat więzienia.

Czytaj więcej »

Reklama