Reklama

Warsztaty dronowe dla wychowanków ECKiW OHP w Roskoszy (galeria)

14 marca doradca zawodowy Mobilnego Centrum Zawodowego OHP w Białej Podlaskiej Katarzyna Mieńko wraz z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej przeprowadzili warsztaty z obsługi drona dla wychowanków Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy. 

Podczas spotkania uczniowie I LO Dawid Kozioł oraz Bartosz Huk opowiedzieli o swojej pasji oraz wytłumaczyli i pokazali działanie drona od strony technicznej. Uczestnikom zaprezentowane zostały również filmy, które zostały nagrane przez uczniów. Dron jak się przekonali, to nie tylko wspaniała zabawa ale też kręcenie profesjonalnych filmów. Młodzież chętnie zadawała pytania a na zakończenie miała okazję zobaczyć na żywo, jak lata dron i jakie są jego możliwości.

 


materiał: gmina Biała Podlaska / Mobilne Centrum Zawodowe OHP w Białej Podlaskiej
tekst / zdjęcia: Katarzyna Mieńko, doradca zawodowy

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Porady Radio Biper: Kto może uzyskać kredyt gotówkowy bez BIK?

Aby wziąć kredyt gotówkowy w banku, zawsze niezbędne jest spełnienie przez klientów kilku warunków. Kluczową kwestię pełni dobra historia kredytowa w BIK oraz brak wpisu w KRD. Oznacza to, że osoby zadłużone, które wciąż spłacają zobowiązania i nie radzą sobie z terminowym uiszczaniem rat, nie mają szans na otrzymanie kredytu bankowego. Co w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe oferujące kredyt gotówkowy bez BIK. Kto dostanie kredyt gotówkowy?

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Stypendia artystyczne wręczone (film)

Dziś, 22 stycznia, miało miejsce wręczenie stypendiów artystycznych Prezydenta Miasta Biała Podlaska – Michała Litwiniuka. Uroczystość miała miejsce na sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej. Wydarzenie poprowadziła Gabriela Kuc-Stefaniuk rzecznik prasowy Prezydenta Miasta. Poznajmy stypendystów!

Czytaj więcej »

Kryminałki: Areszt za znęcanie się nad żoną

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 45 latek podejrzewany o znęcanie się nad żoną. W miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli dodatkowo broń gazową, na którą nie miał zezwolenia. Mężczyzna zatrzymany został po awanturze domowej, w trakcie której uderzył kobietę oraz groził jej pozbawieniem życia. Za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Reklama