Reklama

Kryminałki: Kurier przywłaszczył dwa telefony komórkowe

Bohukały: Mieszkaniec gm. Zalesie oszukany na stronie sklepu internetowego. Kupował zmiękczacz do wody. // Biała Podlaska: Mieszkaniec gm. Kodeń oszukany przez nieznanego sprawcę pracującego jako kurier. Zaginęły dwa telefony komórkowe. // Mokre: 65 letni kierowca ciągnika Ursus, “wydmuchał” 1,1 promila.

21.01.2019r. BOHUKAŁY,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Zalesie. Mężczyzna na stronie sklepu internetowego zakupił zmiękczacz do wody i po dokonaniu wpłaty nie otrzymał zakupionego towaru jak też zwrotu wpłaconych pieniędzy.

07.01.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca pracujący jako kurier dokonał przywłaszczenia powierzonych mu celem przewiezienia do serwisu dwóch telefonów komórkowych marki Samsung Galaxy J 5 na szkodę Salonu w Białej Podlaskiej oraz Samsung Galaxy J7 na szkodę mieszkańca gm. Kodeń. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.03.2019r. MOKRE,
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej ciągnik rolniczy marki Ursus, którego kierujący 65-letni mieszkaniec gm. Rossosz znajdował się w stanie nietrzeźwości:1,1 promila alkoholu w organizmie.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Lataj bezpiecznie!

115 linii znalazło się na zaktualizowanej „czarnej liście” przewoźników lotniczych. Jednocześnie po 11 latach z wykazu dotyczącego bezpieczeństwa lotniczego wykreślono przewoźników lotniczych z Gabonu. – Staramy się zapewnić pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie tylko pasażerom w Europie, lecz również na całym świecie – powiedziała komisarz Adina Vălean.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: 13 XII – Pamiętamy

13 XII – Pamiętamy jest akcją cykliczną, organizowaną przez stowarzyszenie Młodzi Demokraci. Co roku spotykamy się przy pomniku Solidarności przy ulicy Warszawskiej aby oddać hołd ofiarom stanu wojennego.

Czytaj więcej »

Reklama