Reklama

Biała Podlaska: AluTeam zbuduje nową halę produkcyjną

AluTeam Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej planuje budowę nowej hali produkcyjnej, gdzie montowane będą naczepy do samochodów. 

14 marca do Białej Podlaskiej przyjadą przedstawiciele Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, którzy uroczyście wręczą Decyzję o wsparciu przedsiębiorcy w realizacji tej inwestycji. Gospodarzami spotkania będą prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, właściciel AluTeam Polska Sp. z o.o., Horst Schneider oraz dyrektor AluTeam Polska Sp. z o.o, Dariusz Karpiński.

Wydarzenie to będzie bardzo istotne nie tylko z perspektywy rozwoju gospodarki lokalnej.

***

Horst Schneider otworzył zakład AluTeam w Białej Podlaskiej w 1996 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Bielefeld, skąd prowadzony jest rozwój i dystrybucja zarówno zabudów w postaci zestawów, jak i komponentów do produkcji przyczep i naczep.


materiał: Biała Podlaska miasto / inwestycje
grafika: panoramafirm.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kultura: Stypendium Fundacji ,,Jestem Optymistą’’ dla Oliwii Spychel

Bycie optymistą to nie tylko pozytywne myślenie, to również mieć życzliwy stosunek do ludzi i otoczenia. Z pewnością nie brakuje nam takich mieszkańców powiatu bialskiego, którzy swoją postawą, a więc radością i uśmiechem zarażają innych. Dobrym przykładem jest 14-letnia Oliwia Spychel – skrzypaczka z Leśnej Podlaskiej, która w Dzień Optymisty, przypadający na 21 sierpnia miała zaszczyt reprezentować nasz region na Światowym Festiwalu Optymizmu, który odbył się na terenie Cukrowni Żnin.

Czytaj więcej »

Reklama