Reklama

Konkurs Lubelski Orzeł Biznesu 2018 (zaproszenie)

Lubelski Orzeł Biznesu 2018” jest konkursem organizowanym z wieloletnią tradycją przez Pracodawców Ziemi Lubelskiej. Tegoroczna edycja odbywa się już po raz szesnasty. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych firm z naszego regionu. Laureaci Statuetki „Lubelskiego Orła Biznesu” będą mogli poszczycić się podniesieniem prestiżu swoich firm. Udział w konkursie zdecydowanie przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności laureatów wśród konkurencji.

W tym roku została powołana niezależna Kapituła, która sprawiedliwie wyłoni zwycięzców. „Lubelski Orzeł Biznesu” jest konkursem, który buduje pozytywny wizerunek firmy, pokazuje wysokie standardy, wiarygodność oraz wartości firmy. Ta nagroda to także uhonorowanie ciężkiej pracy i zwiększenie motywacji zespołu firmy.

Zgłoszenia do konkursu trwają do 31.03.2019 r. regulamin oraz formularz dostępne są na stronie www.pracodawcy.lublin.pl Udział w konkursie jest bezpłatny


materiał: Pracodawcy Ziemi Lubelskiej
temat: Lubelski Orzeł Biznesu 2018
tekst: dr Mariusz Filipek prezes Zarządu Pracodawców Ziemi Lubelskie
www.pracodawcy.lublin.pl
opracowanie: Gwalbert Krzewcki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kultura: Stypendium Fundacji ,,Jestem Optymistą’’ dla Oliwii Spychel

Bycie optymistą to nie tylko pozytywne myślenie, to również mieć życzliwy stosunek do ludzi i otoczenia. Z pewnością nie brakuje nam takich mieszkańców powiatu bialskiego, którzy swoją postawą, a więc radością i uśmiechem zarażają innych. Dobrym przykładem jest 14-letnia Oliwia Spychel – skrzypaczka z Leśnej Podlaskiej, która w Dzień Optymisty, przypadający na 21 sierpnia miała zaszczyt reprezentować nasz region na Światowym Festiwalu Optymizmu, który odbył się na terenie Cukrowni Żnin.

Czytaj więcej »

Reklama