Sport: VII Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy w Janowie Podlaskim (galeria)

Turniej halowy piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Janów Podlaski ma już 7-letnią tradycję. Zapoczątkowany został w 2012 r. Tegoroczny turniej odbył się 03 lutego w hali sportowej ZPO w Janowie Podlaskim. Wszystkich zawodników oraz kibiców przywitał Dyrektor ZPO w Janowie Podlaskim Arkadiusz Podskok.

Rozgrywki zostały podzielone na dwie grupy.

Grupa I – kl. IV-VI i klasy VII-VIII oraz 3 gimnazjum.
– Pawłów Nowy

Wszystkie drużyny rywalizowały w dwóch grupach systemem ,,każdy z każdym”. Najlepsze drużyny z każdej  grupy spotkały się w finale, zaś zespoły z II miejsc zagrały o miejsce III.

Najlepszą drużyną w kategorii klas IV-VI chłopców została kl. Vb a w kat. dziewcząt kl. VI a.

W kategorii kl. VII-VIII i gimnazjum najlepszą drużyną chłopców została kl. 3b gimnazjum a wśród dziewcząt kl. VIIa. Najlepsze drużyny otrzymały dyplomy i piłki nożne a pozostałe drużyny dyplomy i słodki upominek,który ufundowała firma Bakalland.

W kategorii ,,Open” czołowe miejsca zajęli:
I miejsce – Juniorzy Janów Podlaski
II miejsce – Seniorzy Janów Podlaski
III miejsce – drużyna z Leśnej Podlaskiej

Najlepszym strzelcem w grupie ,,Open” został Samociuk Dawid a najlepszym bramkarzem Szkutnicki Jarosław. Obaj zawodnicy reprezentowali drużynę z Leśnej Podlaskiej. Wręczone statuetki zostały ufundowane przez Arkadiusza i Lucynę Okoń.
Zawody zakończyły się uroczystym wręczeniem nagród, statuetek, pucharów oraz dyplomów przez dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych Arkadiusza Podskoka i Wójta Gminy Janów Podlaski Leszka Chwedczuka. Na zakończenie turnieju głos zabrał dyrektor ZPO w Janowie Podlaskim dziękując wszystkim za udział w zawodach i sportową rywalizację. Nauczycielom wychowania fizycznego podziękował za organizację zawodów i zaprosił na kolejny turniej, który odbędzie się w 2020 roku.

materiał: sport / gmina Janów Podlaski
tekst / zdjęcia: UG w Janowie Podlaskim