Reklama

Sebastian Paszkowski członkiem zarządu bialskiego PEC-u

Doświadczenie zawodowe: Sebastian Paszkowski jest absolwentem IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej, w 2002 r. ukończył studia na Akademii Podlaskiej w Siedlcach, od 2001 r. pracował w Urzędzie Miasta Biała Podlaska na stanowisku specjalisty. Członek zespołu wdrażającego System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, audytor wewnętrzny, certyfikat specjalisty ds. ochrony danych osobowych.

Był autorem instrukcji wdrożenia procedur i instrukcji z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych (obecnie RODO) w Urzędzie Miasta Biała Podlaska. Ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Katedra Finansów i Zarządzania na kierunku Ocena efektywności i Finansowanie Inwestycji Samorządu Terytorialnego.

Od 2009 r. pan Sebastian Paszkowski prowadził własną działalność gospodarczą. Głównym profilem działalności było doradztwo w zakresie zarządzania i poprawy funkcjonowania firm.

W kwietniu 2009 r. rozpoczął pracę na stanowisku Kierownika Regionu ds. Logistyki w Kolporter SA O/Wrocław, na podstawie Kontraktu Menadżerskiego. Do jego obowiązków należały: zarządzanie i nadzór nad organizacją transportu w oddziale, nabór, szkolenie i wprowadzanie w obowiązki nowych kierowników tras, organizacja, optymalizacja i reorganizacja
tras.

W 2011 r. rozpoczął pracę na stanowisku Regionalnego Reprezentanta Handlowego w firmie Euronet Polska sp. z o.o., który jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Uczestniczył w tworzeniu strategii sprzedażowych, ich wdrażaniu oraz zdobywaniu nowych branż dla bezgotówkowych usług płatniczych.

W 2016 r. rozpoczął pracę na stanowisku Sales Manager Team East w Elavon Financial Services Designated Activity Company (Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności, Oddział w Polsce, od 20 lat światowy lider w przetwarzaniu płatności bezgotówkowych. Właścicielem tego podmiotu jest piąty co do wielkości bank w Stanach Zjednoczonych U.S. Bank). Do jego podstawowych obowiązków należała współpraca z partnerami, liderami bankowości detalicznej i biznesowej w Polsce, a także opieka nad oddziałami banków w zakresie sprzedaży usług płatności bezgotówkowych, szkolenie doradców bankowości biznesowej oraz wspieranie w zakresie sprzedażowym dyrektorów placówek bankowych.


materiał: Urząd Miasta Biała Podlaska
temat: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Pamięć o Zagładzie

Wszystkie państwa członkowskie UE jednoczą się w postanowieniu, by w Europie nie było miejsca na rasizm, antysemityzm i nienawiść pod żadną postacią – piszą we wspólnym oświadczeniu Przewodnicząca Komisji Europejskie, Przewodniczący Rady Europejskiej oraz Przewodniczący Parlamentu Europejskiego z okazji 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau.

Czytaj więcej »

Reklama