Województwo: Zgłoś swoją firmę do XIII edycji programu Marka Lubelskie!

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zachęca do udziału w programie Marka LUBELSKIE. Celem projektu jest tworzenie efektu „place of origin”, czyli identyfikacji produktów wysokiej jakości z miejscem pochodzenia.

Otrzymanie tytułu MARKA LUBELSKIE jest równoznaczne z dołączeniem do elitarnego grona firm, których produkty i usługi są wizytówką Województwa Lubelskiego w kraju i za granicą. Już 67 firm z regionu mogą poszczycić się znakiem towarowym MARKA LUBELSKIE. Wkrótce do ich grona dołączą kolejne. Może być to właśnie Twoja firma!

Przedsiębiorstwa, które  zostaną wyróżnione certyfikatem MARKA LUBELSKIE będą promowane w ramach ogólnopolskich kampanii reklamowych, w serwisie internetowym projektu oraz w mediach.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w projekcie Marka Lubelskie jest prowadzenie działalności na terenie województwa Lubelskiego co najmniej od 24 miesięcy. Dodatkowo należy spełniać pozostałe kryteria, które szczegółowo zamieszczono na stronie internetowej www.marka.lubelskie.pl.

Zgłoszenia do 15 lutego 2019 roku.


materiał: województwo
tekst: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego
grafika: http://www.marka.lubelskie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *