Logo - tylko napis 40px - blue

Reklama

Kryminałki: Wypadek w Kobylanach

Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas zakupu poprzez internet gry na konsolę. // Kostomłoty: Próba oszustwa na “policjanta CBŚ z Białegostoku”. 71 letnia kobieta nie zgodziła się jednak podać numeru konta bankowego ani współpracować z oszustem. Przerwała rozmowę i skontaktowała się z bankiem. Sprawę prowadzi terespolska policja. // Konstantynów: Zatrzymany 22 letni kierowca z gm. Kornica. “Wydmuchał” 1,1 promila. // Kobylany: Wypadek na K-2. 25 latek kierujący audi włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa 59 letniemu kierowcy passata. 59 letni obywatel Białorusi przewieziony do szpitala.

29.01.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca, na portalu aukcyjnym oferował do sprzedaży grę na konsolę XBOX ONE, za którą otrzymał zapłatę, po czym zerwał kontakt z kupującym i nie wysyłał zakupionego towaru. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.02.2019r. KOSTOMŁOTY,
Nieznany mężczyzna, podający się za policjanta CBŚ w Białymstoku, zatelefonował na telefon stacjonarny 71-letniej mieszkanki gm. Kodeń informując, iż w związku z atakami hakerskimi na banki jej konto jest zagrożone. Następnie polecił aby kobieta po rozłączeniu się potwierdziła jego wiarygodność dzwoniąc na numer 997 (gdzie potwierdzono iż taki policjant pracuje). Pokrzywdzona otrzymała kolejny telefon od tego mężczyzny z zapytaniem o numer konta bankowego, w czasie kiedy pokrzywdzona poinformowała, że nie udzieli takiej informacji telefonicznie, rozmowa została przerwana. 71-latka telefonicznie skontaktowała się z Bankiem gdzie uzyskała informację, że pracownicy banku nie maja wiedzy odnośnie ataków hakerskich i konta klientów są bezpieczne. W wyniku zdarzenia pokrzywdzona nie poniosła strat materialnych. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

07.02.2019r. godz. 23:00, KONSTANTYNÓW, ul. Janowska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Peugeot 22-letniego mieszkańca gm. Kornica, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie.

09.02.2019r. godz. 17:15, KOBYLANY,
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 09.02.2019r około godz. 17:15 na drodze K-2 w miejscowości Kobylany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem audi A6, 25-letni mieszkaniec gm. Terespol, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia z jadącym drogą K-2 samochodem osobowym marki Passat, którym kierował 59-letni obywatel Białorusi. W wyniku zdarzenia VW Passat zjechał do przydrożnego rowu uderzając w konstrukcję infrastruktury drogowej, a kierujący nim doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Obydwaj kierujący trzeźwi.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Zaginął: Włodzimierz Woszkiel

Zespół Kryminalny Komisariatu Policji w Wisznicach prowadzi poszukiwania za osobą zgłoszoną jako zaginiona: 55-letnim Włodzimierzem Woszkielem. Zaginiony w dniu 18 lipca 2019r. opuścił dom i

Czytaj więcej »

Reklama