Reklama

Biała Podlaska: Ernest Jaroszek wiceprezesem spółki WOD-KAN

Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Biała Podlaska poinformował dziś w swoim komunikacie o powołaniu na stanowisko wiceprezesa spółki WOD-KAN p. Ernesta Jaroszka, który będzie odpowiedzialny za rozwój, komunikację oraz działalność CSR spółki. O wyborze zadecydowali członkowie rady nadzorczej spółki. 

Ernest Jaroszek pochodzi z Białej Podlaskiej jest inżynierem Elektroniki i Telekomunikacji, absolwentem Politechniki Poznańskiej oraz wydziału Inżynierii Komputerowej (FEUP) Uniwersytetu w Porto (Portugalia), gdzie ukończył również kurs marketingu.

W firmie TALEX S.A. (centrum danych z siedzibą w Poznaniu) pracował jako specjalista nadzoru data center. W firmie Networks! Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie był specjalistą nadzoru sieci mobilnej (zakres odpowiedzialności: nadzór i utrzymanie sieci mobilnej Orange oraz T-mobile na terenie Polski). W firmie Combined-Sport LTD z siedzibą w Londynie był dyrektorem ds. klientów kluczowych. Realizował projekty sponsoringowe dla Polskiego Związku Piłki Nożnej i firmy Lagardere Sports Poland Sp. z o.o. Był wydawcą magazynu biznesowego MAN (tematyka: zarządzanie i przedsiębiorczość).

Od 5 lat prowadzi własną firmę mediową, która odpowiada za międzynarodową kampanię marketingową P4 Sp. Z o.o. operatora sieci Play.

Od 5 lat również, we współpracy ze Szkołą Trenerów PZPN oraz bialskim Zakładem Karnym i Przedstawicielstwem Generalnym UNIQA, organizuje w Białej Podlaskiej charytatywny Supermecz.

 


materiał: Biała Podlaska miasto
tekst: Gabriela Kuc-Stefaniuk, Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Biała Podlaska
zdjęcie: Spółka WOD-KAN

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Reklama