Reklama

Iluzjonista Rafał Mulka i jego „Magiczne opowieści” (zaproszenie)

Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych – świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w wykonaniu jednego z najlepszych polskich iluzjonistów Rafała Mulki – twórcy Beskidzkiego Teatru Iluzji, półfinalisty programu Mam Talent, autora wirtualnego projektu Akademia Magii, który obejrzało już ponad 5,5 mln. widzów. 

Spektakl odbędzie się 09 kwietnia (wtorek) w godzinach 09:30 i 11:30 w sali widowiskowej BCK (ul. Brzeska 41). Bilety w cenie 18 zł do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej (ul. Warszawska 11) lub online na stronie www.bck24.pl.

Spektakl „Magiczne opowieści” Beskidzkiego Teatru Iluzji to połączenie dwudziestoletniego doświadczenia scenicznego, czyli zarówno własnych autorskich efektów magicznych jak i trików wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie. Podczas 70-cio minutowego show wprowadzimy widzów w baśniowy świat magii poprzez połączenie spektakularnych Dużych Iluzji, efektów magicznych, muzyki, światła oraz efektów specjalnych. W naszym spektaklu nowoczesna iluzja przenika się z grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, to przedstawienie interaktywne tworzone wspólnie z widownią…

„Magiczne opowieści ” to nie tylko program rozrywkowy lecz także umiejętnie wkomponowane w całość widowiska w pełni autorskie sceniczne ujęcie spotkania warsztatowego. Jest to oryginalne i nieschematyczne zapoznanie z podstawami sztuki iluzji, ukazanie widzom, że iluzja łączy w sobie wiele różnych dziedzin i form zarówno artystycznych (teatr, muzyka, choreografia), nauk ścisłych (fizyka- głównie optyka) oraz psychologię, a w szczególności sugestię czyli umiejętność odwracania i skupiania uwagi oraz umiejętność wpływania na sposób postrzegania otaczającego nas świata.

Błyskawiczne metamorfozy, teleportacje, rozdzielanie tułowia, latające stoły i róże, pojawiające się i znikające przedmioty, mnóstwo interakcji i dobrej zabawy oraz walory edukacyjne i artystyczne sprawią, że zarówno dzieci jak i młodzież z zachwytem będą uczestniczyć w spektaklu.

Przedstawienie dostosowane dla dzieci w wieku od 6 lat oraz młodzieży.

 


materiał: Biała Podlaska miasto
tekst / plakat: BCK w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Reklama