Reklama

Rossosz: Tenis stołowy etap powiatowy

Finał Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców Igrzyska Dzieci, przeprowadzonego w dniu 30.01.2019r. godz. 10.00 – hala Szkoły Podstawowej w Rossoszu. Zawody finansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej. System gier: po losowaniu gry systemem radzieckim do dwóch wygranych setów.

kolejność miejsc – dziewczęta :
I. miejsce Szkoła Podstawowa w Rossoszu – opiekun Marek Czech
w składzie: Oliwia Czech, Aleksandra Zieniuk, Paulina Zieniuk.
II. Szkoła Podstawowa w Sworach – opiekun Wojciech Chwedoruk
III. Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym – opiekun Marzena Niedźwiedź
IV. Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy – opiekun Anna Matwiejuk

kolejność miejsc – chłopcy:
I. miejsce Szkoła Podstawowa w Tucznej – opiekun Tadeusz Suwała
w składzie: Michał Czapski, Damian Moszkowski
II .Szkoła Podstawowa w Sworach – opiekun Wojciech Chwedoruk
III . Szkoła Podstawowa w Eossoszu – opiekun Marek Czech
IV .Szkoła Podstawowa w Misiach – opiekun Ewa Tchórzewska

Awans do rejonu po dwie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. Rejon w dniu 05.02.2019r. godz. 10.00 Podedwórze. Wyjazd w dniu 05.02.2019r godzina 8.00 – Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Moniuszki 36 w Białej Podlaskiej. Rejestracja na zawody obowiązkowo SRS

Przypominamy o obowiązku posiadania listy imiennej zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej, kserokopii wpłaty wpisowego.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Rossoszu oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.


materiał: BSZS w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia : Stanisław Polaczuk BSZS
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Brak prądu w dniach 16 – 20 grudnia

W nadchodzącym tygodniu wyłączenia energii planowane są w Białej Podlaskiej: ul. Zagrodowa i Sielczyk. Międzyrzecu Podlaskim: ul. Zahajkowska, Okólna, Kolejowa oraz w Łosicach: ul. Siedlecka i Terespolu, ul. Kraszewskiego. Braki prądu spodziewane są również w Wisznicach, Konstantynowie, Hannie i Sławatyczach. Z brakiem dostaw energii borykać się też będą mieszkańcy: Bezwoli, Rogoźnicy, Grabanowa, Klonownicy, Huszczy, Zabłocia, Jabłecznej, Kopytnika, Wólki Plebańskiej, Woli Dubowskiej i kilkudziesięciu innych miejscowości.

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: Odbudowując utraconą więź z naturą

Tym razem, to najmłodsi zdominowali debatę na Widoku! O naturalnym, dziecięcym pragnieniu odkrywania przyrody i otaczającego nas świata rozmawiali zaproszeni goście – Cecylia Malik, Tomasz Samojlik i Adam Wajrak. Wspólnie z dziećmi dyskutowaliśmy o utraconej więzi z naturą, którą musimy wspólnie odbudować. Jednym z proponowanych sposobów były książki i komiksy naszych prelegentów, które są dedykowane najmłodszym odbiorcom. Publikacje te uczą i pokazują w ciekawy sposób, jak poprzez zabawę dzieci mogą poczuć głęboką relację z przyrodą.

Czytaj więcej »

Reklama