Kryminałki: Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Bialscy kryminalni ujawnili znaczne ilości narkotyków w miejscu zamieszkania 42-latka. Woreczek z marihuaną znajdował się pod szafką kuchenną. Z zabezpieczonych środków można byłoby sporządzić ponad 130 porcji dealerskich tego narkotyku. Wczoraj Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór Policji. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy weszli na teren posesji zajmowanej przez 42-letniego mieszkańca miasta. Z informacji policjantów wynikało, że mężczyzna posiadać może środki odurzające. Na miejscu policjanci potwierdzili posiadane informacje. W trakcie przeszukania ujawnili susz roślinny. Wstępne badanie testerem wskazało, iż jest to marihuana. Z zabezpieczonej ilości można by uzyskać ponad 130 porcji dilerskich tego narkotyku. Narkotyki znajdowały się pod szafką kuchenną, ukryte za listwą cokołową. Mężczyzna przyznał, że pochodzą z jego uprawy.

Susz został zabezpieczony, natomiast mężczyzna trafił do „policyjnego aresztu”. Wczoraj 42-latek usłyszał zarzuty. Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst : Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *