Sławatycze: Kolejny spektakl za nami (galeria)

Dnia 5 stycznia 2019 roku odbył się kolejny spektakl pod tytułem ,,Wielka Tajemnica” w wykonaniu aktorów Teatru Niezależnego Wieku, który działa przy GOK w Sławatyczach.

Licznie zebrana publiczność wspólnie z aktorami przeżyła spotkania z ,, bożymi wyrokami,, różnych postaci biblijnych i tak zwanych zwykłych ludzi – ….snuliśmy refleksję jak odpowiadamy na znaki w naszym życiu. Szczególne emocje wzbudziła pieśń Stanisławy Celińskiej <<Modlitwa o pokój>>, i właśnie motyw ,,pokoju,, przewinął się w życzeniach kierowanych do zebranych ze strony p. Wójta Arkadiusza Misztala i ks. Proboszcza Mirosława Krupskiego.

Poddaliśmy się magii radości płynącej z Bożej Obietnicy i na koniec spotkania cała zgromadzona publiczność wspólnie z aktorami śpiewała kolędy, składając sobie i całemu światu życzenia Pokoju. W imieniu GOK i Teatru dziękujemy wszystkim Państwu za obecność, za okazaną życzliwość i aplauz. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby dołączyć do zespołu teatru to serdecznie zapraszamy, moglibyśmy robić przedstawienia z większym rozmachem. Życzymy wszelkiego dobra na rok 2019.


materiał: Sławatycze GOK
tekst: Jolanta Barańska
zdjęcia: M. Pruniewicz, B. Szulej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *